Відкриття вчених: Для чого були створені загадкові ями навколо Стоунхенджа приблизно в 8000 р. до н.е.

Вчені виявили сотні великих ям, кожна шириною понад 2,4 метра. Деякі з них напевно були створені руками людини тисячі років тому.

Археологи виявили приховану мережу великих ям, що оточують Стоунхендж. Про це повідомляє Science Alert, передають Патріоти України.

Як повідомляється, вчені виявили сотні великих ям, кожна шириною понад 2,4 метра. Деякі з них напевно були створені руками людини тисячі років тому. Найстаріша і найбільша з ям має ширину понад 3 метри і глибину 1,85 метра.

Для чого використовувалися ці великі ями, невідомо, але дослідники підозрюють, що вони якось пов'язані з "довготривалим церемоніальним структуруванням" Стоунхенджа.

Як повідомляється, ями були створені приблизно в 8000 р. до н.е. передбачається, що вони пов'язані з тотемними стовпами, реквізитом для полювання на турів і спостереженнями за місяцем.

Сам Стоунхендж був побудований всього близько 5000 років тому."Виявлення найбільшої відомої ями епохи раннього мезоліту на північному заході Європи показує, що це було особливе місце для громад мисливців-збирачів за тисячі років до того, як були споруджені перші камені", - заявили вчені.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...

"В истории России никогда так безудержно не хвастались своей мощью, не пытались так унизить соперников, как перед национальными катастрофами", - Ігор Ейдман

понеділок, 27 червень 2022, 20:59

"Этот пост я опубликовал здесь ровно год назад. Тогда запах грядущей катастрофы уже можно было почувствовать. Сейчас она идёт полным ходом. Как я и предполагал, не вышло ни малой крови, ни могучего удара. Безумная бойня идёт к катастрофическому финалу"...