
Потяг з небезпечною хімією для потреб російської оборонки вибухнув приблизно за 40 км від Нижнього Новгорода, в якому мешкають близько 1,2 млн росіян. НП сталася між станціями Дзержинськ та Желіно. Питання щодо того, чи причетні до вибуху українські спецслужби, залишається відкритим: джерело "Телеграф" не підтвердило, але й не спростувало таку можливість.
"Переміщення таких небезпечних вантажів ми фіксуємо та відстежуємо... Там (у Росії. — Ред.) старе залізничне полотно, старий рухомий склад. Мало що могло статися", — зазначив співрозмовник видання.
Одразу після аварії у місцевих пабліках з'явилися фото з місця. На них видно цистерни оранжевого кольору: так, згідно з вимогами Європейської угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів "маркують" небезпечні вантажі. В одному з повідомлень зазначається, що до місця НП прибули пожежники, які займалися ліквідацією наслідків. Більшість з них була у костюмах хімічного захисту. Попри це, місцева влада приховує інцидент та створену ним загрозу для місцевих жителів. Не пишуть про це й регіональні ЗМІ.

Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...