Ворог недовго тішився смертю героїчного екіпажу: "Холодноярівці" помстились російському розрахунку ПТРК "Корнет" (відео)

Воїни 93-ї ОМБр "Холодний Яр" знищили ворожий розрахунок ПТРК "Корнет". За словами "холодноярівців", таким чином вони помстилися окупантам, які причетні до вбивства екіпажу українського танка.

"93 ОМБр Холодний Яр помстилася за полеглих побратимів танкістів. Вбивці не знайдуть спокою ні за життя, ні після смерті! Хлопці працювали з нами останні місяці і в цей день… Чудові воїни. Ми нікому і нічого не пробачаємо, тому сьогодні був день розплати. Холодний Яр пам’ятає про своїх і завжди приходить з помстою", - написали бійці у коментарі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Яка б я не була східна українка, але ці росіяни на звук, на сприйняття, на думки нам чужі", - Олена Кудренко

неділя, 28 травень 2023, 0:15

"Суб'єктивно, РДК може стати майбутньою армією Росії. Хотілося би сказати, нової Росії - але вона ніколи не буде новою. Це не Німеччина. І у німців, і у росіян спільна історія. Обоє агресори. Але висновки зробили тільки німці. Тому Маргарет Тетчер поми...