Всі дрони ударили одночасно! Київ атакували за новою тактикою. Над містом літав цілий рій, - Снєгирьов

Росіяни намагаються підвищити виживаність своїх безпілотників-камікадзе в повітряному просторі України, і під час рекордної атаки в суботу, 25 листопада, могли проекспериментувати, випробувати на міцність ефективність виснаження нашої протиповітряної оборони такими нальотами. Однією з цілей такої тактики є економічна блокада України. Військовий експерт Дмитро Снєгирьов повідомив, що останні удари є стартом осінньо-зимової кампанії атак РФ. «Небезпеку будуть становити комбіновані удари. Росія буде намагатись заблокувати роботу української економіки і посіяти хаос та створити передумови для мирних перемовин. В російській трактовці це фактично капітуляція». Детальніше про все дивіться в цьому відео.

00:00 Блог Дмитра Снєгирьова

00:10 Це був наймасштабніший наліт «шахедів». Що буде далі?

4:05 Скільки ракет та дронів має Росія – названо цифру

10:33 РФ офіційно почала кампанію нових атак на інфраструктуру України

13:57 Чи готова українська ППО?

19:41 Висновки

Опублікував: Дмитро Снєгирьов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Военная помощь США сначала пойдет на закрепление позиций Сил обороны Украины и отражение наступления РОВ - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2024, 3:25

Сенат США во вторник 23 апреля (ночью 24 апреля по Киеву) поддержал законопроект о предоставлении помощи Украине на сумму около 61 млрд долларов. Подписание документа президентом США Джозефом Байденом – тоже не проблема, но как скоро настолько необходи...