"Всі просто спостерігали за "шоу": У Чернігові жорстко побили ученицю (відео)

Мати постраждалої дівчинки Валентина Гопко виклала до мережі відео побиття своєї доньки групою дівчат.

Дівочі руки. Фото:picsmedia.ru

Поки три школярки били дівчинку, інші стояли навколо них і не втручалися. Деякі знімали бійку, деякі - просили інших не лізти, інформують Патріоти України.

Волонтер Денис П'ятигорець на своїй сторінці в соцмережі Facebook закликав поліцію звернути увагу на цей інцидент, а також опублікував посилання на дівчаток, які влаштували побиття. Користувачі соцмережі жахнулися від побаченого відео і вимагають покарання підлітків.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Экономическая катастрофа близко: пирамида из долговых обязательств Украины рухнет, а за ней и курс гривни", - експерт

понеділок, 17 травень 2021, 16:29

"Вопреки ожиданиям и вопреки тому, что по прогнозу, заложенному в расчетах бюджета, до конца года курс гривны достигнет 29 гривен за доллар, вдруг начался откат. И на сегодня все украинские валютчики - и банковские, и работающие в бизнесе - пребывают в...

Ісландський вулкан Фаградальсфьядль прокинувся - і його виставили на продаж

понеділок, 17 травень 2021, 15:44

Вчені кажуть, що вулкан Фаградальсфьялл може вивергати лаву роками. Його відвідали вже понад 10 тисяч туристів. Ісландська сім'я, що володіє землею, на якій знаходиться вулкан Фаградальсфьядль, що прокинувся в березні, вирішила виставити ділянку на про...