"Виявляється, з українців беруть гроші "за доставку", бо з "Газпрому" беруть гроші за транзит українською ГТС", - політтехнолог Голобуцький

"Утриманець Кремля Герус, лобіст російських продавців електрики (і не тільки), видав щойно Мосейчук в "Праві на владу" геніальне обґрунтування того, що "Нафтогаз" лупить з кожного домогосподарства, до якого підведено газогін (зауважте - саме "до якого підведено газогін", а не "яке споживає газ", це принципова різниця), гроші за абстрактну доставку", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Виявляється, з українців беруть гроші "за доставку", бо з "Газпрому" беруть гроші за транзит українською ГТС. Якщо з українців не брати - то і з "Газпрому" брати не можна!
Тобто, за логікою Геруса українці мають той самий статус, як і величезна корпорація ворожої країни. А побутові споживачі - це те саме, що комерційний транзитер.
--
Герус підхопив мантру "зростання тарифів на газ не відбудеться". Ну звісно. В цілій Європі - відбудеться (країни ЄС вже обговорюють конкретні проєкти з компенсації цього підвищення побутовим споживачам), а в нас - ні. Ну звісно, Україна ж набагато крутіша за якусь там Італію чи Німеччину. А потім українцям, котрих так старанно переконує Герус, таки прийдуть платіжки на газ...".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"В Україні повна свобода слова": Шефір прочитав "лекцію" про"продажних" журналістів, котрі критикують благі наміри режиму Зеленського (відео)

субота, 23 жовтень 2021, 21:11

Перший помічник президента України Сергій Шефір, який ще пів року тому забороняв себе знімати на відео, вчора під час прямого ефіру програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив, що в Україні зараз "повна свобода слова". Про це пише у фейсбуці журналі...