"Итоги визита Путина во Францию: Макрон сразу взял быка за рога", - Олег Пономар

Президент Франції вважає, що переговори в "нормандському форматі" потрібно провести якомога швидше. У разі ескалації на Донбасі - санкції проти РФ потрібно посилити.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.Доброго ранку, друзі. Вівторок. Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

" - Как мы и предполагали в воскресенье, Макрон таки сразу взял быка за рога. После встречи с Путиным - Макрон:
Переговоры в "нормандском формате" нужно провести как можно скорее. В случае эскалации на Донбассе санкции против РФ нужно усилить.
И еще от меня - пару визуальных впечатлений и ремарок. ЕС и Меркель давно ждали такого лидера Франции - уверенного, жесткого. Лидер РФ приехал просить о снятии санкций (о снятии санкций РФ может только слезно просить - я об говорю уже два года) и выглядел абсолютно жалко и никчемно. Это визуальная демонстрация всей трехлетней Западной политики в отношении РФ - она (политика) работает и даёт результаты, что бы кто ни говорил (и в Украине и в РФ).

- Ножище в спину:
Молдова объявила о высылке пяти российских дипломатов.

- Немного Витрины:
Объем капитальных вложений в Украину в 1-м квартале 2017 г. составил 64,8 млрд. грн. ($2,4 млрд.). Это на 21,4% больше аналогичного периода 2016 г., с учетом инфляции.

Украинский экспорт вырос на 28% в 1-м квартале. Главный рынок сбыта - ЕС. Хорошего всем дня".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як точно відрізнити підробку від сиру і не "нарватися" на сирний продукт

понеділок, 17 травень 2021, 6:10

Якщо при нарізці продукту на ножі залишається жирна консистенція – це вірна ознака. Чого саме? Напередодні великого свята Великодня ми вже зараз замислюємося над тим, що ж приготувати і, що смачного купити до столу. І, звичайно ж, як обійтися без арома...

Недоспав - вбив мозок і швидко постарів, - дослідження

понеділок, 17 травень 2021, 5:45

Які хвороби тягне за собою недосипання. Мозок людини, який спить лише чотири години на добу, в середньому на вісім років старший, ніж мозок людини, який добре висипається. Про це свідчить дослідження медичної журналістки Ільке де Бішоп, опубліковане у ...