
Єдине виключення становить розміщення назви очолюваної ним структури на початку звернення:
" ...Поздоровляю всіх Вас: боголюбиві архіпастирі й пастирі, благочестиві іноки та інокині, дорогі брати й сестри, вірні чада нашої святої Української православної церкви".
Наприкінці ж він звертається до своїх адресантів вже просто як до "братів і сестер".
У коротшому за послання пасхальному привітанні теж фігурують "виключно брати і сестри".
Онуфрій нічого не каже про війну на Донбасі, захисників Україні та людей на окупованих територіях, а "черговою скорботою" називає не бойові дії, а "вірусну хворобу".
"Сьогодні нас спіткала чергова скорбота у вигляді вірусної хвороби. Не треба ані сумувати, ані впадати у розпач, треба мужньо все терпіти, тому що це є чергове випробування, через яке Господь хоче, щоб ми показали любов і до Нього, як до свого Творця, і до людей, які є нашими братами", - зазначив він.
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...