З архіву ПУ. Реалії недонадімперії: Як живе російська глибинка (відео)

Тут немає ні пошти, ні магазинів. Якщо залізниця зламається - жителі виявляться відрізаними від світу.

У соціальних мережах з'явилося відео про те, як живуть росіяни в селищі поруч з космодромом Плесецьк: на опублікованих кадрах гине село, яке пов'язане із зовнішнім світом старою радянською вузькоколійною залізницею, яка в будь-який момент може вийти з ладу. Відео видання "Настоящее время" було опубліковано в соціальній мережі Twitter, передають Патріоти України.

Населений пункт розташований поруч з легендарним радянським космодромом Плесецьк, з якого забезпечується частина російських космічних програм, пов'язаних з військовою сферою.

При цьому жителі сусіднього села живуть в дуже важких умовах і позбавлені доступу до більшості благ цивілізації. У селищі більшість жителів похилого віку та люди похилого віку, які живуть в дерев'яних хатах на пенсію в 10 000 рублів. При цьому люди зізнаються, що російська держава просто забула про них.

"Неподалік від космодрому Плесецьк доживають свої дні колишні селища лісозаготовачів. Три рази в тиждень між ними курсує вузькоколійний поїзд. Для місцевих жителів це єдиний зв'язок із зовнішнім світом. Це їх дорога життя", - пишуть автори матеріалу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

За останні два місяці ефективність ППО України впала до 50% і нижче, - The Telegraph

п’ятниця, 4 квітень 2025, 19:14

Країна-агресорка Росія змінила тактику використання безпілотників в атаках по Україні. Про це в п’ятницю, 4 квітня, пише The Telegraph, аналізуючи збільшення кількості російських ударів по Україні від дня початку переговорів між США та РФ 18 лютого в Е...

Сумно до сліз: У мережі порівняли Бахмут до війни і зараз (фото)

п’ятниця, 4 квітень 2025, 14:49

У мережі порівняли світлини мирного міста Бахмут з тим, як він виглядає зараз внаслідок російських обстрілів та окупації. До російського вторгнення 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом. Під час боїв за Бахмут...