
Вчені повідомили, що їм вдалося знайти джерело електромагнітного випромінювання і аномальних хвиль. Вимірювання, проведені за допомогою апаратури, розташованої на навколоземних супутниках, показали, що джерело хвиль, що є своєрідним радіомаяком, розташоване під льодом, а не під землею. Цьому пристрою відведена роль джерела електромагнітної аномалії.
Дослідники буття позаземних цивілізацій стверджують, що на дні водойми є телепортал, що створює якусь подобу енергетичних воріт, які ведуть в паралельний світ. На підтвердження вищевказаної гіпотези фахівці неодноразово фіксували появу НЛО саме в безпосередній близькості від озера Схід.
Саме тому уфологи впевнені, що до даних феноменів причетні інопланетні істоти. Нині вчені мають дізнатися побільше відомостей про інцидент, щоб надати більше умовиводів.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...