
Франція хоче провести новий саміт щодо України та безпеки Європи. Така зустріч лідерів відбулася вчора, 17 лютого. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.
За інформацією неназваних дипломатичних джерел видання, саміт заплановано на завтра. На захід були запрошені ті країни, які не брали участі у зустрічі в понеділок. Співрозмовники Reuters зазначають, що серед запрошених країн - Норвегія, Канада, три країни Балтії (Литва, Естонія і Латвія), Чехія, Греція, Фінляндія, Румунія, Швеція і Бельгія. При цьому деякі держави можуть брати участь у зустрічі у форматі відеоконференції.
Нагадаємо, вчора, 17 лютого, у Парижі відбувся "екстрений саміт", участь у якому брали лідери країна Європи, а також генеральний секретар НАТО Марк Рютте. Під час саміту учасники, зокрема, обговорили питання подальшої підтримки України.
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...