
Франція хоче провести новий саміт щодо України та безпеки Європи. Така зустріч лідерів відбулася вчора, 17 лютого. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Reuters.
За інформацією неназваних дипломатичних джерел видання, саміт заплановано на завтра. На захід були запрошені ті країни, які не брали участі у зустрічі в понеділок. Співрозмовники Reuters зазначають, що серед запрошених країн - Норвегія, Канада, три країни Балтії (Литва, Естонія і Латвія), Чехія, Греція, Фінляндія, Румунія, Швеція і Бельгія. При цьому деякі держави можуть брати участь у зустрічі у форматі відеоконференції.
Нагадаємо, вчора, 17 лютого, у Парижі відбувся "екстрений саміт", участь у якому брали лідери країна Європи, а також генеральний секретар НАТО Марк Рютте. Під час саміту учасники, зокрема, обговорили питання подальшої підтримки України.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...