
Російські пропагандисти визнали, що замість так званого "визволення" несуть українцям лише смерті та розруху. Так, російський "воєнкор" Олександр Сладков заявив, що в окупованому Соледарі залишився лише один житель.
На відео з пропагандистом звернув увагу російський антивоєнний Телеграм-канал "Сеятель ветра".
"У Соледарі одна людина залишилася, одна. Хоча коли його брав "Вагнер", я бачив там цивільних. Там, де йде війна – там практично населення сьогодні не живе, тому що війна жорстока, вона випалює всіх і вбиває всіх", – говорить пропагандист.
За словами Сладкова, ця війна затіяна заради "допомоги Донбасу". Проте чому Росія Донбас знищує і перетворює на безлюдну пустку, пропагандист не пояснив.
"У чому сенс такого "визволення», такої "допомоги", жоден Z-патріот зрозуміло пояснити не здатний. Задай йому таке просте запитання - у відповідь поллється потік лайки та марення про біолабораторії, фашистів, НАТО. Але просто взяти і відповісти – яким чином знищення 10-тисячного міста допомогло Донбасу і нашкодило Америці, не може ніхто. Потім вони дивуються, звідки у світі русофобія і чому від них тепер всі намагаються відгородитися стіною", – зазначають у пабліку.
Зауважимо, що точна кількість цивільних, які загинули після захоплення Соледара окупантами, невідома. До повномасштабного вторгнення РФ у Соледарі проживало 10 тисяч людей.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...