
Російські пропагандисти визнали, що замість так званого "визволення" несуть українцям лише смерті та розруху. Так, російський "воєнкор" Олександр Сладков заявив, що в окупованому Соледарі залишився лише один житель.
На відео з пропагандистом звернув увагу російський антивоєнний Телеграм-канал "Сеятель ветра".
"У Соледарі одна людина залишилася, одна. Хоча коли його брав "Вагнер", я бачив там цивільних. Там, де йде війна – там практично населення сьогодні не живе, тому що війна жорстока, вона випалює всіх і вбиває всіх", – говорить пропагандист.
За словами Сладкова, ця війна затіяна заради "допомоги Донбасу". Проте чому Росія Донбас знищує і перетворює на безлюдну пустку, пропагандист не пояснив.
"У чому сенс такого "визволення», такої "допомоги", жоден Z-патріот зрозуміло пояснити не здатний. Задай йому таке просте запитання - у відповідь поллється потік лайки та марення про біолабораторії, фашистів, НАТО. Але просто взяти і відповісти – яким чином знищення 10-тисячного міста допомогло Донбасу і нашкодило Америці, не може ніхто. Потім вони дивуються, звідки у світі русофобія і чому від них тепер всі намагаються відгородитися стіною", – зазначають у пабліку.
Зауважимо, що точна кількість цивільних, які загинули після захоплення Соледара окупантами, невідома. До повномасштабного вторгнення РФ у Соледарі проживало 10 тисяч людей.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...