Заради демілітаризації зони поруч із українським кордоном: ЗСУ будуть змушені заходити на територію Росії, - військовий експерт

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан розповів, що ЗСУ будуть змушені заходити на територію РФ, щоб демілітаризувати стокілометрову зону від українського кордону, передають Патріоти України.

«Треба знищувати ворога на глибині як мінімум 100 км. Чому 100 км? Це стандартна дальність дії армійської артилерії та РСЗВ. Тим більше зараз у розряд РСЗВ вже можна перевести російські С-300. Їх кілька тисяч штук ракет залишилося. Тому дальність у 100 км у нас має бути демілітаризована до нашого кордону", - каже Світан.

А для того, щоб виконати таку демілітаризацію, вважає експерт, українським військам доведеться заходити на територію РФ: «Лише безпілотників недостатньо. Навіть роботи арти замало. Доведеться заходити та знищувати ворога на стокілометровій зоні».

Перша з російських військових частин, що підлягає демілітаризації, розташована під Валуйками, переконаний Світан: «Виконати завдання щодо Валуєк досить легко. Вони дуже близько до українського кордону, є такий виступ російської території з боку Валуєк у бік Куп'янська. Тому швидше за все це будуть як мінімум Валуйки».

А якщо вистачить сил і засобів обійти Луганськ, вийти на Краснодон, то, на думку експерта, треба далі рухатися на Таганрог: «Ще й район Таганрога також має бути демілітаризований, тому що дуже близько знаходиться до наших південно-східних кордонів Азовського моря».

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Демонстративне ігнорування Європою очевидних "дірок" в санкціях під самим носом виглядає... негарно", - Голобуцький

четвер, 9 лютий 2023, 0:15

"Обурення й скарги європейських політиків і міжнародних структур на «недостатній ефект від антиросійських санкцій» не виглядають аж такими щирими. Бо по суті ситуація один в один як давно знайома нам причина: «Якби була політична воля...». Тоді з Росії...

"В будущем убийство Мангушева вполне может оказаться первым выстрелом Гражданской войны в РФ", - Іван Яковина

четвер, 9 лютий 2023, 0:00

"В больнице Стаханова (Кадиевки) сегодня умер Игорь Мангушев. Это был очень нехороший человек – фашист, садист и убийца. Наряду с этим он создал и руководил единственной в ЛДНР успешно действовавшей группой радиоэлектронной борьбы против украинских дро...