"Живе м'ясо" з лопатами та автоматами: Хто "охоронятиме" Бєлгородщину

На території Бєлгородської області перебуватимуть курсанти з військових училищ РФ. Згодом розвідка повідомить, де саме у Бєлгородській області вони "охоронятимуть" кордон. Про це військовий експерт Олег Жданов розповів у YouTube, передають Патріоти України.

Начальник Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації Валерій Герасимов, за словами Жданова, дотримується чіткої позиції і не дає знімати жодного солдата з лінії фронту. Тому командуванню РФ доводиться деінде шукати "живе м'ясо" для оборони.

"Дали 200 курсантів з військових училищ. Третій курс, їм записали це як стажування. Роздали автомати, лопати і кинули на підсилення. Де саме вони з'являться – подивимося за декілька діб, коли стане зрозуміло в ході зіткнень. Або розвідка скаже, на яку ділянку їх кинули у Бєлгородській області", – пояснив військовий експерт.

За словами Жданова, з посиланням на повідомлення, зокрема, російських пабліків, на Бєлгородщині також, ймовірно, з'явилися представники Туви та Бурятії. І діють вони так само, як в Ірпені, Бучі та інших містах Київщини під час окупації.

"Мародерство, грабунки, ґвалтування, вбивства власних громадян... Коли в Україні вони були, то діяли з нашим цивільним населенням як з ворогом. Але ж там живуть громадяни Росії. І настільки це такий менталітет чи порядки. Зайшли в Шебекіно – почали грабувати будинки. Хто намагається перешкоджати – вбивають за принципом "війна все спише", – зазначив Олег Жданов.

Водночас бійці РДК запропонували відкрити коридори для місцевих, аби вони могли евакуюватися на територію України і таким чином врятуватися. Наша країна готова надати ці гуманітарні коридори. "Як я казав, нам треба бути готовими до великої хвилі біженців з РФ, коли в них там почнеться. Ось перші ластівки цих біженців можуть з'явитися уже на території нашої країни", – додав Жданов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук в руки – ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...