Зняття з дошки умовної Набіуліної могло б бути кориснішим за зняття Путіна. Дебілів-кдбшників багато, а геніальні фінансисти - штучний товар, - Віктор Трегубов

"Ще раз, а то вже позабували. Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади в РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль. Бо ми особисто були свідками того, як це не спрацювало", - пише журналіст та громадський діяч Віктор Трегубов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В 90-х так наче й почало відбуватися, але тривало дуже недовго. А потім Росія знов скотилась до звичного стану. І дуже яскраво те, що в нього повернулися ті самі люди. Десь року в 1995-му Путін був лібералом, Кисельов правдорубом, а Галанін пацифістом. Хоп!

Прихід до влади в РФ демократів для нас нецікавий, бо ми не маємо жодних гарантій, що це не відкотиться. Прихід до влади в РФ борців з корупцією для нас небезпечний, бо некорумпована Росія буде в змозі вбивати нас ефективніше.

Наш національний інтерес - не в тому, щоб Росія не хотіла на нас нападати, а в тому, щоб не могла. Наші союзники в РФ – дурні та дороги, хаос, корупція, непрофесійність та сепаратизм. Ті ж, хто з цим бореться - наші супротивники. В цьому розрізі зняття з дошки умовної Набіуліної могло б бути кориснішим за зняття Путіна. Дебілів-кдбшиків багато, а геніальні фінансисти – штучний товар.

Тому вибір простий. Якщо ви зацікавлені в виживанні наступних поколінь українців, знищення більш небезпечних росіян менш небезпечними має викликати в вас стриманий оптимізм, а аж ніяк не співчуття. А як ні, то ні".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Над Ростовом-на-Дону підіймаються стовпи диму: Горить база МВС Росії (відео)

п’ятниця, 21 червень 2024, 22:30

База МВС Росії загорілась у Ростові. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ повідомляє видання Astra, що також опублікувало на своєму Telegram-каналі відповідний запис. . Видання зазначає, що в місті горить Північно-Кавказька база зберігання ресурсів ...

"Путін послав Китай. Вдруге за тиждень... у нього реально здають нерви ": Вадим Денисенко про глухий кут диктатора, і що тому залишається

п’ятниця, 21 червень 2024, 14:00

Кремль загрався в "вєлічіє":. "В Ханої Путін розговорився і вдруге за тиждень (перший раз перед форумом у Швейцарії) чітко проартикулював, що ні на які мирні плани, крім власних ультиматумів, не піде. Я вже писав раніше, що головний реципієнт першої за...