300 тисяч українців не можуть отримати свою пенсію через війну: У Мінсоцполітики розповіли, що робити

Із затримкою в отриманні коштів зіткнулися не лише вимушені внутрішні переселенці, а й пенсіонери, які опинитился в окупації, передають Патріоти України.

За інформацією Міністерства соцполітики, у 6 регіонах України, де є окуповані населені пункти, з 2,9 млн пенсіонерів пенсію отримали 2,6 млн людей або 90%. Пенсії фінансуються вчасно, в окремих регіонах — навіть, авансом, але є питання з можливістю отримати чи використати ці кошти.

«Банки всі 100% пенсійних виплат зараховують на картки, але на частині окупованих територій ними неможливо скористатися. З усіх пенсіонерів, які отримували виплати за місцем проживання, близько 300 тисячам людей поштовий оператор не має сьогодні можливості донести пенсію на окупованих територіях», — заявила міністерка соцполітики Марина Лазебна.

Для тих українців, які наразі не можуть отримати гроші, розроблено спеціальний механизм — громадянам відкривають рахунки в «Ощадбанку» і на них зараховують пенсійні виплати.

Цими коштами пенсіонери можуть скористатися, звернувшися до «Ощадбанку» за першій можливості. Також вони можуть дочекатися, коли «Укрпошта» зможе працювати в регіоні, і тоді отримати всю суму за місцем свого проживання.

Турецький експорт у РФ у першому півріччі досягнув восьмирічного максимуму, - західні ЗМІ

субота, 13 серпень 2022, 14:00

Експорт турецьких товарів до Росії у першому півріччі досяг восьмирічного максимуму у майже 3 млрд доларів. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України. Міністр транспорту Туреччини Аділь Караісмаїлоглу зазначив, що торгівля автомобілями з Росією...

Fitch і S&P погіршили рейтинг України до обмеженого дефолту

субота, 13 серпень 2022, 10:50

Нещодавно у Міністерстві фінансів заявили, що терміни погашення всіх 13 серій суверенних єврооблігацій буде продовжено на два роки. Купонні платежі також відтерміновуються на цей період. Таким чином Україна за ці два роки зможе зекономити майже 6 мілья...