У Telegram злетіла кількість фейкових чат-ботів українських банків. Шахраї створюють їх для того, щоб дізнаватися особисті дані українців та красти гроші з їхніх карток, передають Патріоти України.
Щоб убезпечити себе, необхідно уважно перевіряти, чи на справжній чат-бот фінустанови ви потрапили. Про це розповіла Олеся Данильченко, заступниця директора Української міжбанківської асоціації платіжних систем ЄМА, у коментарі OBOZREVATEL.
"У Telegram необхідно обов'язково перевіряти, чи це той самий бот, яким ви користувалися, чи це оригінальний бот банку. Треба переглядати, чи є там синя галочка, хоча зловмисники навіть навчилися її примальовувати. Рекомендую: якщо ви раніше не користувалися банківськими чат-ботами, якщо не можете розрізнити, не впевнені в цьому, то краще скористатися якимись іншими варіантами сервісів. Наприклад, можна зайти в інтернет-банкінг", – пояснює експертка.
Вона зазначила, що в Telegram є багато підробок чат-ботів, тому що на платформі є проблеми з блокуваннями. "Вони не так швидко реагують, і декілька днів боти продовжують своє існування, навіть у випадку, якщо вони були вже виявлені й банк подав заявку на блокування", – сказала вона.
Банки Індії, яка посідає друге місце у світі серед імпортерів російської нафти, почали блокувати платежі для РФ. Проблеми з транзакціями почалися після 10 січня, коли попередня адміністрація США запровадила санкції проти нафтової галузі Росії, передают...
В Україні чинний закон передбачає цілу низку причин для скасування пенсій або навіть повернення їх до бюджету. При цьому найчастіше пенсіонерам дають 10 днів для того, щоб поновити виплату, передають Патріоти України. Так, відповідно до Закону України ...