Безшумно літає над водою: В ОАЕ презентують новий екологічно чистий транспортний засіб (фото)

У Дубаї будуть виробляти перші у світі човни з водневими двигунами, повідомляють Патріоти України із посиланням на Khaleejtimes.com.

Проєкт розроблений за підтримки приватних компаній ОАЕ та швейцарським стартапом із фінансуванням у розмірі десять мільйонів євро. Презентація човна відбудеться на 28-му Міжнародному кліматичному саміті у Дубаї, який відбудеться у листопаді 2023 року.

"Ми раді зробити це оголошення з Дубая і мати можливість виготовити і запустити The Jet, який стане першим у світі човном, плаватиме без шуму, хвиль і викидів і зможе літати на висоті 80 см над водою", — сказав Ален Тебо, засновник швейцарського стартапу.

Човен працюватиме на екологічно чистій енергії. Вона здатна безшумно літати над водою та розвивати крейсерську швидкість до 40 вузлів. Водний транспорт з інноваційним дизайном розрахована на 8-12 пасажирів та оснащена двома двигунами та кондиціонером.

Вироблення чистої та відновлюваної енергії – ключова умова сталого розвитку та один зі стратегічних пріоритетів ОАЕ. Так, до 2050 року Дубай має намір виробляти 75% необхідної енергії з екологічно чистих джерел.

Стратегія також спрямована на перетворення Дубая на глобальний центр чистої енергії та зеленої економіки. Вона складається з п'яти основних напрямків: інфраструктура, законодавство, фінансування, нарощування потенціалу та навичок, а також екологічно чистий енергобаланс.

Купівля квартири в Європі: Скільки доведеться відкладати, щоби придбати житло у країнах ЄС

понеділок, 30 січень 2023, 12:30

Мешканцю Польщі, щоб купити собі квартиру площею 50 квадратних метрів, доведеться відкладати майже всю свою зарплату упродовж 7 років. І то за умови, що його заробіток - не нижчий за середній по країні. Це - не найкращий показник у ЄС, проте й не найгі...

Яйця в Україні продаватимуть по-новому: Які з'являться і навіщо введуть класи

понеділок, 30 січень 2023, 10:50

В Україні Міністерство аграрної політики планує змінити вимогу до курячих яєць. Перед продажем їх мають поділити на класи, вагу. Про це йдеться у проєкті наказу, опублікованому на сайті Мінагро, передають Патріоти України. Так, яйця курячі хочуть поділ...