Громадянам, фінансове становище яких не дозволяє сплачувати спожиті комунальні послуги у повному обсязі, надається житлова субсидія. За певних обставин навіть борги за комуналку не завадять оформленню допомоги, передають Патріоти України.
Громадянам, які мають заборгованість, житлова субсидія призначається після укладення з надавачем послуги договору реструктуризації заборгованості. За умовами такого договору передбачається виплату боргу частинами з урахуванням соціального статусу та доходу боржника.
З метою запобігання зростання заборгованості доцільним є звернення щодо отримання держпідтримки та оформлення житлової субсидії.
або
Для отримання субсидії до розгляду уповноваженими органами необхідно подати наступні документи:
Чим раніше надійде таке звернення, тим швидше буде призначено допомогу — домогосподарство сплачуватиме за послуги зі своїх доходів посильну для нього частину платежу, а решту буде компенсовано коштом держбюджету.
За даними Мінсоцполітики, на сьогодні середній розмір субсидії становить близько 1700 гривень на місяць. «Залежно від складу домогосподарства та умов проживання розмір субсидії може становити й кілька тисяч гривень на місяць, що є суттєвою підтримкою конкретної сім'ї», — йдеться у повідомленні міністерства.
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...