Буде удар по кишені: Стало відомо, коли підвищать тарифи на газ для населення в Україні

В Україні підвищать тарифи на газ для населення. Це станеться, очевидно, відразу після закінчення опалювального сезону. Раніше цієї дати підвищувати вартість блакитного палива не будуть через те, що уряд і президент обіцяли українцям не чіпати тариф на газ до закінчення холодів. Отже, найвірогідніше, що постачальники підвищать тарифи з 1 травня 2023 року, передають Патріоти України.

Таку думку висловив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев під час участі у Форумі "Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади".

За словами головного ідеолога фінансових реформ, тариф на газ, за яким зараз розраховується переважна більшість населення, невиправдано низький. Наразі 98% побутових споживачів купують блакитне паливо у Нафтогазі, який продає його за ціною 7,96 грн за кубометр.

За теперішніх умов така вартість газу занадто низька, переконаний Гетманцев. І за великим рахунком, тариф на газ треба було би підвищувати вже зараз. Але збереження фіксованого тарифу до кінця опалювального сезону – це принципова позиція влади. Отже, до кінця квітня 2023 українці можуть бути певні: вартість газу не зросте.

"Позиція Президента – що до квітня тарифи не будуть змінюватися. Але зрозуміло, що потім їх маємо підіймати,— поділився Данило Гетманцев.— На мою думку їх потрібно було б підняти й раніше, тому що ситуація з бюджетом дуже важка. Надходження з податків не покривають навіть військових видатків"

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...