
Російський монополіст Газпром вирішив не оголошувати й не виплачувати фінальні дивіденди за 2022 рік. Зокрема, таке рішення ухвалили на зборах акціонерів. Про це повідомили на Telegram-каналі компанії, передають Патріоти України.
"Зокрема, ухвалено рішення не оголошувати і не виплачувати дивіденди за результатами діяльності ПАТ Газпром у 2022 році. Раніше компанія направила на виплату проміжних дивідендів за перше півріччя 2022 року 1,2 трлн рублів (13,65 млрд дол - ред.) - рекордний обсяг в історії Газпрому і російського фондового ринку", - йдеться в повідомленні.
Чистий прибуток Газпрому за 2022 рік знизився на 41% - до 1,226 трлн рублів з 2,093 трлн рублів у 2021 році. Компанія мала виплатити близько 613 млрд рублів дивідендів.
Рішення монополіста не виплачувати дивіденди за підсумками 2022 року місцеві аналітики пояснили тим, що "звіт за МСФЗ виявився відчутно гіршим за сподівання", а "перспективи 2023 року виглядають дедалі гіршими".
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...