Уявлення про те, що протягом останніх років в Україні нібито стало гірше жити, ґрунтується не на об'єктивних показниках розвитку економіки, а на співставленні того, чого хотілося б, із тим, що поки що є. Про це президент Центру економічного розвитку, заслужений економіст Олександр Пасхавер заявив 7 квітня 2019 року в авторській програмі Миколи Княжицького, передають Патріоти України.
"Це характер ставлення народу до свого життя. Які б темпи зростання не були, вони Вам скажуть, що живуть гірше і гірше. Мені це питання дуже цікаве. Я починаю їх питати: "В якому сенсі гірше? Ось що у Вас було 10 років тому, а що зараз? "... Звісно, більшість людей живе все краще і краще, а не гірше і гірше. Але вони порівнюють з очікуваннями", - пояснив експерт.
"Причому, це неправильна точка зору. Їх так виховали. Їм обіцяли те, чого не може бути. А те, що вони отримують, вони розглядають як невдачу", - додав він.
Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України. "Про це мова не йде. Ми запропонували термін...
В Україні внаслідок різкого подорожчання електроенергії до 2,64 грн за кВт*годину (раніше за перші 250 кВт*година діяв тариф у 1,44 грн, а при споживанні більше - 1,68 грн) для частини сімей суми у платіжках різко збільшаться . Якщо в середньому сім'я ...