Уявлення про те, що протягом останніх років в Україні нібито стало гірше жити, ґрунтується не на об'єктивних показниках розвитку економіки, а на співставленні того, чого хотілося б, із тим, що поки що є. Про це президент Центру економічного розвитку, заслужений економіст Олександр Пасхавер заявив 7 квітня 2019 року в авторській програмі Миколи Княжицького, передають Патріоти України.
"Це характер ставлення народу до свого життя. Які б темпи зростання не були, вони Вам скажуть, що живуть гірше і гірше. Мені це питання дуже цікаве. Я починаю їх питати: "В якому сенсі гірше? Ось що у Вас було 10 років тому, а що зараз? "... Звісно, більшість людей живе все краще і краще, а не гірше і гірше. Але вони порівнюють з очікуваннями", - пояснив експерт.
"Причому, це неправильна точка зору. Їх так виховали. Їм обіцяли те, чого не може бути. А те, що вони отримують, вони розглядають як невдачу", - додав він.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...