Уявлення про те, що протягом останніх років в Україні нібито стало гірше жити, ґрунтується не на об'єктивних показниках розвитку економіки, а на співставленні того, чого хотілося б, із тим, що поки що є. Про це президент Центру економічного розвитку, заслужений економіст Олександр Пасхавер заявив 7 квітня 2019 року в авторській програмі Миколи Княжицького, передають Патріоти України.
"Це характер ставлення народу до свого життя. Які б темпи зростання не були, вони Вам скажуть, що живуть гірше і гірше. Мені це питання дуже цікаве. Я починаю їх питати: "В якому сенсі гірше? Ось що у Вас було 10 років тому, а що зараз? "... Звісно, більшість людей живе все краще і краще, а не гірше і гірше. Але вони порівнюють з очікуваннями", - пояснив експерт.
"Причому, це неправильна точка зору. Їх так виховали. Їм обіцяли те, чого не може бути. А те, що вони отримують, вони розглядають як невдачу", - додав він.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...