Уявлення про те, що протягом останніх років в Україні нібито стало гірше жити, ґрунтується не на об'єктивних показниках розвитку економіки, а на співставленні того, чого хотілося б, із тим, що поки що є. Про це президент Центру економічного розвитку, заслужений економіст Олександр Пасхавер заявив 7 квітня 2019 року в авторській програмі Миколи Княжицького, передають Патріоти України.
"Це характер ставлення народу до свого життя. Які б темпи зростання не були, вони Вам скажуть, що живуть гірше і гірше. Мені це питання дуже цікаве. Я починаю їх питати: "В якому сенсі гірше? Ось що у Вас було 10 років тому, а що зараз? "... Звісно, більшість людей живе все краще і краще, а не гірше і гірше. Але вони порівнюють з очікуваннями", - пояснив експерт.
"Причому, це неправильна точка зору. Їх так виховали. Їм обіцяли те, чого не може бути. А те, що вони отримують, вони розглядають як невдачу", - додав він.
2025 року в Україні підвищення пенсій торкнеться лише тих, хто досяг встановленого вікового порогу. Йдеться про доплати за вік, на які може претендувати більшість пенсіонерів. Граничний розмір такої надбавки становить 570 гривень. Про це пише видання O...
Мінімальна пенсія в Україні має бути 4 тис. грн, середня – в межах 12-13 тис. грн, але останню ми не можемо собі дозволити. Про це в інтерв'ю "Новини.LIVE" 4 липня сказав голова комітету Верховної Ради України з фінансів, податкової та митної політики,...