Чому люди вважають, що в Україні стало гірше жити, - економіст

Люди вважають, що живуть "гірше", бо помилково відштовхуються від своїх очікувань, а не від того, як було раніше.

Олександр Пасхавер. Фото: LIGA.net.

Уявлення про те, що протягом останніх років в Україні нібито стало гірше жити, ґрунтується не на об'єктивних показниках розвитку економіки, а на співставленні того, чого хотілося б, із тим, що поки що є. Про це президент Центру економічного розвитку, заслужений економіст Олександр Пасхавер заявив 7 квітня 2019 року в авторській програмі Миколи Княжицького, передають Патріоти України.

"Це характер ставлення народу до свого життя. Які б темпи зростання не були, вони Вам скажуть, що живуть гірше і гірше. Мені це питання дуже цікаве. Я починаю їх питати: "В якому сенсі гірше? Ось що у Вас було 10 років тому, а що зараз? "... Звісно, більшість людей живе все краще і краще, а не гірше і гірше. Але вони порівнюють з очікуваннями", - пояснив експерт.

"Причому, це неправильна точка зору. Їх так виховали. Їм обіцяли те, чого не може бути. А те, що вони отримують, вони розглядають як невдачу", - додав він.

Джерело: Еспресо.ТV

Таки "зрада"? Німеччина відмовилася розглядати питання відключення Росії від SWIFT, - ЗМІ

понеділок, 24 січень 2022, 13:40

Німеччина в рамках обговорення нових санкцій проти РФ зняла з розгляду питання про її відключення від SWIFT. При цьому, було акцентовано увагу на енергетичну сферу, зазначають Патріоти України з посиланням на Euractiv. За інформацією видання, відповід...

За українських заробітчан будуть боротися! Польща ризикує програти іншій країні, але постраждає Україна, - експерт

понеділок, 24 січень 2022, 7:50

Польща може втратити лідерство за кількістю залучених на роботу українських заробітчан. Велика Британія через вихід із ЄС втратила частину працівників із сусідніх європейських країн і тепер готова забирати українців цілими сім'ями. Тоді як розвинені кр...