ДБР арештувало головний офіс "Сінево Україна" в Києві

Державне бюро розслідувань арештувало будівлю головного офісу і центральної лабораторії компанії "Сінево Україна" у Києві. ДБР наклало арешт на будівлю у межах кримінального провадження, яке ведеться за фактом "незаконного виведення з державної власності нерухомого майна у період від 2016 по 2021 року". Таку заяву компанія надала hromadske, передають Патріоти України.

"Сінево Україна", яка є частиною міжнародної групи Medicover з головним офісом у м. Стокгольм, офіційно заявляє, що арешт є протиправним, незаконним, та може вважатися тиском на бізнес, який є найбільшою європейською інвестицією в галузь охорони здоров’я України", – заявили у компанії.

Як зазначили у компанії, Medicover в особі кіпрської компанії "Лінкмікс Холдінгс Лімітед", придбала будівлю ще 2010 року у фізичних осіб, тобто на момент придбання будівля перебувала у приватній власності й "жодним чином не могла бути виведена з державної власності 2016-2021 роках".

Також компанія заявляє, що арешт було накладено без офіційного повідомлення, і їй стало відомо про це "лише по факту появи відповідного запису в державному реєстрі". "Внаслідок цього без послуг сучасної лабораторної діагностики залишаться не лише мільйони громадяни України, клієнтів "Сінево", але й низка благодійних, неприбуткових, військових і державних організацій, які компанія обслуговує на безоплатній основі. Загалом, близько 250-300 тисяч людей щомісяця", – йдеться у заяві.

У компанії також додали, що також бюджет України недоотримає понад 310 млн грн податків і зборів щорічно – стільки лабораторії сплатили торік, а понад 2300 співробітників стануть безробітними.

Долаємо чергові психологічні рубежі: Курси долара і євро оновили рекорди зміцнення щодо гривні

четвер, 23 травень 2024, 19:00

Національний банк України в черговий раз підвищив курс долара до гривні до історичного максимуму. Також на рекордному рівні європейська валюта. Про це свідчать дані на сайті регулятора у четвер, 23 травня. . Так, офіційний курс долара на останній робо...

Чи буде долар у червні по 40 грн - прогноз

четвер, 23 травень 2024, 16:57

У червні в Україні курс долара перебуватиме у межах 39,50 - 40,00 грн за долар. До наступного місяця нацвалюта може трішки девальвувати. Про це розповів економіст Данило Монін у коментарі "24 каналу". За його словами, Нацбанк змінив свою політику курсо...