"У нас курс змінний, його коливання можуть спостерігатися в два боки. Можуть змінитися якісь умови торгівлі, але на цьому етапі ми не бачимо передумов для кардинальної зміни ситуації в економіці і на валютному ринку", - сказав він.
За словами Сологуба, середньомісячне відхилення котирувань гривні до долара не перевищує 10%, і в умовах гнучкого курсоутворення такий діапазон коливань є нормою, що відповідає коливанням валют інших європейських країн.
"Передумов для фундаментальних змін, зважаючи на макроекономічну ситуацію в Україні, ми не бачимо", - резюмував заступник глави НБУ.
>Нагадаємо, раніше у коментарі ТСН.ua глава підрозділу з корпоративного аналізу компанії ICU Олександр Мартиненко спрогнозував, що до кінця року іноземці можуть вкласти в ОВДП ще $2-3 млрд, і у цьому випадку гривня продовжить своє зміцнення.
Від 1 січня 2025 року педагогічні працівники середніх шкіл почнуть отримувати щомісячну доплату в розмірі 1 300 грн, а від 1 вересня сума збільшиться до 2 600 грн. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів України №1286, передають Патріоти України....
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...