Де зупиниться валютна гойдалка? У НБУ розповіли про долю гривні восени

Регулятор не вбачає в трагедії у 10-відсотковому коливанні

Національний банк не очікує традиційних для осені потрясінь в економіці та на валютному ринку України 2019 року. Про це заявив заступник голови Нацбанку Дмитро Сологуб, повідомляють Патріоти України з посиланням на УНІАН.

"У нас курс змінний, його коливання можуть спостерігатися в два боки. Можуть змінитися якісь умови торгівлі, але на цьому етапі ми не бачимо передумов для кардинальної зміни ситуації в економіці і на валютному ринку", - сказав він.

За словами Сологуба, середньомісячне відхилення котирувань гривні до долара не перевищує 10%, і в умовах гнучкого курсоутворення такий діапазон коливань є нормою, що відповідає коливанням валют інших європейських країн.

"Передумов для фундаментальних змін, зважаючи на макроекономічну ситуацію в Україні, ми не бачимо", - резюмував заступник глави НБУ.

>Нагадаємо, раніше у коментарі ТСН.ua глава підрозділу з корпоративного аналізу компанії ICU Олександр Мартиненко спрогнозував, що до кінця року іноземці можуть вкласти в ОВДП ще $2-3 млрд, і у цьому випадку гривня продовжить своє зміцнення.

Поїхали! Укрзалізниця відкрила продаж квитків - Криклій

вівторок, 26 травень 2020, 22:05

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на перші напрямки по Україні, поїзди почнуть курсувати з 1 червня. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своєму Telegram-каналі, зазначають Патріоти України. . "Укрзалізниця відкрила продаж...

Ринок не вірить у стабільність: Гривня падає, і на міжбанку, і в курсі НБУ

вівторок, 26 травень 2020, 20:58

Нацбанк на 27 травня послабив офіційний курс гривні до долара на 3 копійки, встановивши його на рівні 26,90 гривні за долар. Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 29,51 гривні за євро (на 26 травня - 29,31 гривні).