"У нас курс змінний, його коливання можуть спостерігатися в два боки. Можуть змінитися якісь умови торгівлі, але на цьому етапі ми не бачимо передумов для кардинальної зміни ситуації в економіці і на валютному ринку", - сказав він.
За словами Сологуба, середньомісячне відхилення котирувань гривні до долара не перевищує 10%, і в умовах гнучкого курсоутворення такий діапазон коливань є нормою, що відповідає коливанням валют інших європейських країн.
"Передумов для фундаментальних змін, зважаючи на макроекономічну ситуацію в Україні, ми не бачимо", - резюмував заступник глави НБУ.
>Нагадаємо, раніше у коментарі ТСН.ua глава підрозділу з корпоративного аналізу компанії ICU Олександр Мартиненко спрогнозував, що до кінця року іноземці можуть вкласти в ОВДП ще $2-3 млрд, і у цьому випадку гривня продовжить своє зміцнення.
Німеччина нещодавно відкрила власну лінію з виробництва ракет для систем протиповітряної оборони Patriot і потенційно, у майбутньому, зможе надавати їх Україні. Про це на брифінгу у Києві сказав глава спеціального штабу з питань України в міністерстві ...
В Україні за підсумками червня зафіксовано найнижчу інфляцію з березня 2025 року. У річному обчисленні зростання цін сповільнилося з 15,9% до 14,3% до червня-2024. Одним із ключових драйверів загальної інфляції залишилося подорожчання продуктів харчува...