"У нас курс змінний, його коливання можуть спостерігатися в два боки. Можуть змінитися якісь умови торгівлі, але на цьому етапі ми не бачимо передумов для кардинальної зміни ситуації в економіці і на валютному ринку", - сказав він.
За словами Сологуба, середньомісячне відхилення котирувань гривні до долара не перевищує 10%, і в умовах гнучкого курсоутворення такий діапазон коливань є нормою, що відповідає коливанням валют інших європейських країн.
"Передумов для фундаментальних змін, зважаючи на макроекономічну ситуацію в Україні, ми не бачимо", - резюмував заступник глави НБУ.
>Нагадаємо, раніше у коментарі ТСН.ua глава підрозділу з корпоративного аналізу компанії ICU Олександр Мартиненко спрогнозував, що до кінця року іноземці можуть вкласти в ОВДП ще $2-3 млрд, і у цьому випадку гривня продовжить своє зміцнення.
Українцям слід перевіряти газові лічильники, щоб гарантувати точний облік спожитого газу, уникнути переплат та вчасно виявити технічні несправності. Повірка здійснюється періодично залежно від типу лічильника, а всі витрати покриває Оператор газорозпод...
В експертному середовищі вважають, що в короткій перспективі долар виглядає більш привабливою валютою для переведення в неї заощаджень, ніж євро. Річ у тім, що нині американська валюта має перспективи посилення, а отже, є більш надійною та прибутковою,...