Ділянка у 35 км: Перший Hyperloop будують у Саудівській Аравії

Угода Virgin Hyperloop One з урядом Саудівської Аравії, крім тестової ділянки Hyperloop, також передбачає створення науково-виробничого підприємства.

Hyperloop One. Ілюстрація: ВВС.

Американська компанія Virgin Hyperloop One уклала з урядом Саудівської Аравії угоду, що має за мету будівництво тестової ділянки транспортної системи Hyperloop. Як повідомляє BBC News, довжина ділянки складе 35 кілометрів. Вона буде найдовшою ділянкою Hyperloop в світі, передають Патріоти України.

Концепцію транспортної системи Hyperloop в 2013 році запропонував американський підприємець Ілон Маск. Вона передбачає створення системи, в якій пасажирські капсули переміщаються по трубах зі зниженим тиском на швидкості, близькій до швидкості звуку. Передбачається, що розвиток Hyperloop дозволить істотно прискорити переміщення людей і зменшити пробки на дорогах.
Угода Virgin Hyperloop One з урядом Саудівської Аравії, крім тестової ділянки Hyperloop, також передбачає створення науково-виробничого підприємства. Воно буде вести розробки в області трубної транспортної системи і проводити їх випробування. Весь комплекс буде зведений на північ від Джидди.

Компанія Virgin Hyperloop Technologies вже має в своєму розпорядженні одну тестову ділянку Hyperloop. Вона знаходиться недалеко від Лас-Вегаса в пустелі Мохаве. Довжина цієї ділянки становить близько 500 метрів. Тестові ділянки Hyperloop сьогодні мають у своєму розпорядженні також компанії SpaceX і HyperloopTT.

Не поспішайте продавати: Долар в Україні значно подорожчає

субота, 23 січень 2021, 12:45

В Україні курс долара до кінця січня збільшиться з 28,2 до 28,4 грн/$, повідомляють Патріоти України. "На найближчий тиждень ми очікуємо помірне зростання курсу долара до гривні. Долар на міжбанку буде торгуватися через тиждень близько 28,4 грн. Готівк...

Попереду лише США: Агросектор України здійснив світовий прорив

субота, 23 січень 2021, 11:07

На продовольчому ринку бренд "зроблено в Україні" набуває всі більшої ваги, наша держава перетворюється на одного з головних годувальників світу. І є всі шанси для стрімкого приросту продуктивності як в рослинництві ,так і в тваринництві. Україна за ре...