Ділянка у 35 км: Перший Hyperloop будують у Саудівській Аравії

Угода Virgin Hyperloop One з урядом Саудівської Аравії, крім тестової ділянки Hyperloop, також передбачає створення науково-виробничого підприємства.

Hyperloop One. Ілюстрація: ВВС.

Американська компанія Virgin Hyperloop One уклала з урядом Саудівської Аравії угоду, що має за мету будівництво тестової ділянки транспортної системи Hyperloop. Як повідомляє BBC News, довжина ділянки складе 35 кілометрів. Вона буде найдовшою ділянкою Hyperloop в світі, передають Патріоти України.

Концепцію транспортної системи Hyperloop в 2013 році запропонував американський підприємець Ілон Маск. Вона передбачає створення системи, в якій пасажирські капсули переміщаються по трубах зі зниженим тиском на швидкості, близькій до швидкості звуку. Передбачається, що розвиток Hyperloop дозволить істотно прискорити переміщення людей і зменшити пробки на дорогах.
Угода Virgin Hyperloop One з урядом Саудівської Аравії, крім тестової ділянки Hyperloop, також передбачає створення науково-виробничого підприємства. Воно буде вести розробки в області трубної транспортної системи і проводити їх випробування. Весь комплекс буде зведений на північ від Джидди.

Компанія Virgin Hyperloop Technologies вже має в своєму розпорядженні одну тестову ділянку Hyperloop. Вона знаходиться недалеко від Лас-Вегаса в пустелі Мохаве. Довжина цієї ділянки становить близько 500 метрів. Тестові ділянки Hyperloop сьогодні мають у своєму розпорядженні також компанії SpaceX і HyperloopTT.

Минає сьомий рік війни: В "Енергоатомі" розказали, як Росія досі заробляє на українських АЕС

субота, 31 жовтень 2020, 17:58

Тимчасово виконуючий обов’язки президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін розповів про плани в грудні 2020 року запустити Централізоване сховище для відпрацьованого ядерного палива за технологією Holtec International. В інтерв’ю Котін поділився детал...

Вартість нафти вже ніколи не поверниться до рівня 2014 року: "Чорна п'ятниця" країн-безоколонок - ціна рухнула нижче психологічного рівня

субота, 31 жовтень 2020, 17:38

Спроба нафтових баронів змовами якось підкачати ціну на "чорне золото" до "прийнятних" $60-70 за барель знов зазнала фіаско на тлі коронавірусної лихоманки. Ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки Brent впала на 1,7%, до 37,62 долара за барель, а грудне...