
Кількість громадян України, які користуються наданим владою Чехії безкоштовним житлом, за три місяці скоротилася більш ніж у 16 разів. Це пов'язано з тим, що уряд країни перестав видавати гуманітарне житло й почав допомагати українцям зі зніманням нерухомості, передають Патріоти України.
Про це повідомляє Novinky, посилаючись на дані чеського міністерства внутрішніх справ. У відомстві підрахували, що станом на 14 липня в Чехії було 12 213 українців, які жили в житлі, що субсидується державою.
Але вже до 6 жовтня їх залишилося 756, або менше ніж 6% від липневої кількості. Це пов'язано з новими умовами надання гуманітарного житла – якщо раніше його надавали людям похилого віку, людям з інвалідністю та матерям із маленькими дітьми, то тепер можливість доступна лише для осіб, яким не було надано тимчасового захисту понад 90 днів.
"Загальна кількість осіб у HUMPO (система реєстрації даних про вільні місця для проживання. – Ред.), тобто людей, які відповідають встановленим законом умовам безкоштовного проживання, становить 756 осіб", – стверджує прессекретарка МВС Чехії Хана Мала.
Як стверджується, замість надання гуманітарного житла влада Чехії тепер сприяє працевлаштуванню українських біженців із вразливих категорій. Окрім того, з 1 серпня з боку держави було збільшено фінансову допомогу на оплату житла:
"Люди мають бути мотивовані знайти на ринку нерухомості власне житло", – заявив представник міністерства праці та соціальних справ Якуб Аугуста.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...