В експертному середовищі вважають, що в короткій перспективі долар виглядає більш привабливою валютою для переведення в неї заощаджень, ніж євро. Річ у тім, що нині американська валюта має перспективи посилення, а отже, є більш надійною та прибутковою, ніж європейська, передають Патріоти України.
Про це розповів економіст Олексій Геращенко. Він зазначив: планувати у середньостроковій перспективі зараз неможливо, оскільки події нині розвиваються динамічно та непередбачено.
"Прагматичні висновки – короткостроково в парі долар-євро як валюта заощаджень виграє долар. А середньострокового планування зараз взагалі немає, бо весь час змінюватиметься картина, це віддалене майбутнє навіть не варто намагатися вгадувати, лише слідкувати за поточною динамікою і формувати короткострокові прогнози", – йдеться у повідомленні.
Загалом, за словами Геращенка, американський консервативний порядок денний, описаний у Project-2025 (ініціатива просування консервативних та правих політичних пропозицій щодо зміни федерального уряду США та консолідації виконавчої влади), передбачає кардинальні зміни в економічній політиці країни. Зокрема:
Реалізація цієї програми, зазначає експерт, спричинить зміцнення долара. Адже:
Вас може зацікавити:Не Маслєніца і Масляна: як правильно називати свято в Україні і чому є велика різниця
Вас може зацікавити:Українцям перерахували платіжки за доставку газу: скільки тепер доведеться платити щомісячно кожному
"У короткостроковому періоді долар зміцнюватиметься щодо євро. Євро у вересні коштував 1,1 долара, зараз 1,05. Думаю, що буде цього року і паритет 1:1. Можливо, короткостроково долар коштуватиме більше за євро вже цього року", – резюмував Геращенко.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...