«Апарату Міністерства економіки урізали 582 мільйони замість двох мільярдів. Тобто закордонним відрядженням (!) і участі в міжнародних організаціях в той час, коли всі каїни закриваються, бути», – пише нардепка.
За її словами, фінансову підтримку іміджу України за кордоном хотіли урізати на 100 мільйонів, а залишили в результати їм 53. «Міністерство інфраструктури відвоювало собі +100 мільйонів, Мінкульт отримав зайвий, в порівнянні з минулим варіантом проекту, мільярд. Товариство «Просвіта», якій хотіли урізати 20 мільйонів, відвоювала собі повну суму 24 мільйони (цікаво, що вони там роблять, чим займаються). Національній академії наук докинули 15 мільйонів», – зазначила Василевська-Смаглюк.
Крім того, з НУШ (Нова українська школа, - ред.) урізали 360 мільйонів, з учителів зняли 1,5 мільярди, зі Спроможної школи – мільярд, екстреній допомозі не повернули 922 мільйони. «На місцеві вибори залишили мільярд. Земельну реформу і аудит земель скоротили навпіл. Хочуть дати право Мінфіну списати частину боргу КМДА за будівництво Подольсько-Воскресенського мосту. Тобто за міст одного міста заплатить вся країна. Непоганий подаруночок перед місцевими виборами», – зауважила політик.
«Зате від планів наблизити прожитковий мінімум до 4251 грн відмовились. Дива не сталось», – резюмувала Василевська-Смаглюк.
Хоча доходи українців у вигляді зарплати зростають, в унісон із нею піднімаються і ціни на товари та послуги. Як результат — інфляція і зростання споживчих цін у 2024-му році виявилися вищими, ніж прогнозувалося раніше, і склали 12%, передають Патріоти...
Багато пенсіонерів, навіть з «великою» пенсією, намагаються економити на оплаті комунальних послуг, адже змушені берегти кожну копійку, передають Патріоти України. А оскільки постачальники послуг обіцяють «знижки» при своєчасній оплаті комуналки, то во...