Українців, які звертаються за допомогою до держави, зокрема, за призначенням субсидій для оплати житлово-комунальних послуг, перевіряють, визначаючи, виділити таку допомогу чи ні. Вироблені чіткі правила ненадання субсидій, передають Патріоти України.
Це може бути, зокрема, покупка на суму понад 50 тисяч гривень, тривалі туристичні поїздки за кордон, нерухомість великих площ, що знаходиться у володінні заявника, солідні банківські рахунки…
Не виключено, що подібний підхід застосують і при призначенні соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Проект методики верифікації держвиплат малозабезпеченим сім'ям розробляли у Міністерстві фінансів.
Відповідно до Закону «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», міністерство перевіряє законність пенсій, допомоги, пільг, субсидій, соціальних стипендій та інших виплат, які здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування.
«Верифікація державних виплат здійснюється в інформаційно-аналітичній платформі шляхом застосування комплексу заходів щодо збору, проведення аналізу та порівняння параметрів інформації, отриманої від суб'єктів надання інформації, по кожному реципієнту з наступним визначенням відповідності інформації визначеним законодавством вимогам, що впливає на визначення права на отримання і розмір державних виплат, а також виявлення невідповідності даних в автоматизованих інформаційних системах, реєстрах, базах даних», — повідомляли у Мінфіні.
Інформацію про фінансовий стан сім'ї можуть перевірити, проаналізувавши дані МВС, дізнавшись, наприклад, який транспорт є у одержувачів допомоги, митної служби, Геокадастру, Мінсоцполітики, Пенсійного фонду та інших держустанов, а також банків — щодо операцій з купівлі.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...