"Фермери будуть по 10 років судитися, щоб повернути свою ділянку землі": Експерт вказав на серйозну проблему з ринком землі в Україні (відео)

Україна не готова до запуску вільного ринку землі, оскільки фермери не зможуть захистити своє право власності на земельні ділянки. Таку думку висловив в ефірі ObozTV бізнесмен і експерт з економічних питань Денис Долинський, коментуючи земельну реформу, передають Патріоти України.

"У нинішньому стані ринок землі запускати не можна, поки не буде захист права власності відрегульований. У нас сьогодні реєстр прав на нерухоме, рухоме майно, на землю - це вільний доступ. Кожен день у когось щось переписують на когось іншого. Потім ці фермери будуть по 10 років судитися, щоб повернути свою ділянку землі", - заявив він.

"Міністр юстиції, який любить фотографувати черевики на столі, буде розповідати, що вони відключають нотаріусів та реєстраторів від реєстру, від доступу. А людина все одно судитися змушена по 10 років. Нотаріусів і реєстраторів не саджають до в'язниці, якщо вони незаконно внесли якийсь запис про іншу людину. Вони відразу повинні 5-10 років з конфіскацією майна отримувати і йти до в'язниці", - додав Долинський.

За словами бізнесмена, до вирішення даної проблеми "ні в якому разі не можна" запускати ринок землі. "Нещасні дідуся і бабусі не знають навіть, куди йти в суд. Величезна проблема зараз з судами, на 50% судова система не укомплектована суддями. Куди дідуся і бабусі судитися підуть?" - додав Долинський.

Резонанс тижня. Загибель комбата "Луганськ-1" Губанова може бути пов’язана з контрабандою між Україною та "ЛНР"

п’ятниця, 29 травень 2020, 1:00

Війну на Донбасі можна закінчити, лише покінчивши з контрабандою. Продовження бойових дій, напряму залежить від вирішення питання чинних контрабандних потоків. Війна триває шість років, бо ця проблема продовжує існувати. Ввечері 20 травня поблизу селищ...

Найпотужнішу в світі вітряну турбіну представила іспанська компанія

четвер, 28 травень 2020, 23:49

Siemens Gamesa планує виготовити і поставити прототип нової машини в 2021 році, а комерційну реалізацію почати в 2024 р. Компанія Siemens Gamesa сьогодні представила нову офшорну вітряну турбіну з «прямим приводом» (direct drive) потужністю 14 МВт SG 1...