Газ по 4 грн: Українців попередили про нову схему шахраїв, вони пропонують "соціальний тариф"

У "Нафтогазі України" попередили про шахрайську схему, в якій використовується інформація про нібито "соціальний тариф" на газ. Аферисти пропонують довірливим людям "перейти на тариф 4 грн за кубометр", але насправді крадуть персональні та банківські дані жертв. Про це йдеться у повідомленні "Нафтогазу". "Інформація про так званий "соціальний тариф" для населення, згідно з яким нібито для сімей військовослужбовців, пенсіонерів, багатодітних та малозабезпечених сімей встановлено тариф 4 грн за куб. м. газу, - не відповідає дійсності", - зазначили у компанії, передають Патріоти України.

Тариф на газ у компанії встановлено на рівні 7,96 грн за кубометр. Така ціна діє для всіх клієнтів компанії без винятку (а це близько 98% всіх сімей, які користуються газом).

"Група "Нафтогаз" направить до правоохоронних органів відповідне звернення з метою перевірки джерел поширення інформації про так званий "соціальний тариф". Також закликаємо громадян бути обачними та не переходити за сумнівними посиланнями, не передавати свої дані стороннім", – заявили в компанії.

Так, в Україні з 1 грудня тариф на газ для більшості абонентів не змінився. Зміни у цінах може бути лише юридичних компаній, водночас для побутових споживачів ціни залишаються стабільними. При цьому українці мають можливість вибирати, у кого купувати газ. Так, вартість кубометра газу у різних компаній становить від 7,7 грн за кубометр до 9,99 грн за кубометр. Тарифи діють до 1 травня 2024 року, тож у жовтні змін не було.

Перерахунок пенсій: У кого і наскільки реально зростуть виплати у березні - розрахунки експерта

неділя, 25 лютий 2024, 12:30

Після того як в уряді визначилися з коефіцієнтом індексації пенсій, стало зрозуміло, що мінімальний розмір підвищення виплат становитиме 100 гривень, а максимальний - 1 577 гривень, передають Патріоти України. «Відповідно до нього, пенсії мають проінд...

В Україні для споживачів газу полегшили передачу показників лічильників: Що треба знати

неділя, 25 лютий 2024, 11:50

Для клієнтів "Газмережі" доступна нова функція у особистих кабінетах - під час обов'язкової щомісячної подачі даних про спожитий газ віднині це можна робити для кількох лічильників з одного зареєстрованого кабінету, передають Патріоти України. «Ця фун...