Газопостачальники озвучили тарифи на газ: Скільки заплатять українці за блакитне паливо у серпні

В Україні (нещодавно Верховна Рада прийняла законопроект Кабміну), яким встановлюється мораторій на підвищення тарифів-на розподіл природного газу, теплову енергію і постачання гарячої води), базові річні тарифні плани на серпень опублікували 10 компаній, які постачають газ населенню. Про це повідомляє портал "Газправда", передають Патріоти України.

Згідно з наявною інформацією, тарифи на "блакитне паливо" порівняно з липнем практично не змінилися:

  • 7,70 грн за кубометр пропонує компанія "Еру Людям".
  • 7,799 грн за куб- "Енерджі Трейд Груп".
  • 7,96 грн за куб - "Нафтогаз України".
  • 7,98 грн за куб - "Волиньелектрозбут"і" Закарпаття Енергозбут".
  • 7,99 грн за куб - "Полтавагаз ЗБУТ".

Ціна газу в інших постачальників коливається від 8,20 до 9,99 грн за кубічний метр. Експерти також нагадують, що близько 98% українських побутових споживачів газу є клієнтами компанії "Нафтогаз України" з ціною 7,96 грн за кубічний метр.

Ціни на газ в Україні

Раніше ЗМІ повідомляли, що компанія "Нафтогаз Трейдинг" в рамках трирічних договорів планує в Україні підвищити ціни на газ для підприємств теплової комунальної енергетики більш ніж в 3 рази - до 29,392 тис.грн/тис. куб. м (з ПДВ).

За даними джерела, Компанія розглянула звернення Міністерства енергетики України щодо ціни газу з урахуванням дії довгострокових договорів, укладених між компанією та підприємствами теплопостачання, для формування ними обсягів газу на майбутній опалювальний сезон 2022-2023 років.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...