Газопостачальники озвучили тарифи на газ: Скільки заплатять українці за блакитне паливо у серпні

В Україні (нещодавно Верховна Рада прийняла законопроект Кабміну), яким встановлюється мораторій на підвищення тарифів-на розподіл природного газу, теплову енергію і постачання гарячої води), базові річні тарифні плани на серпень опублікували 10 компаній, які постачають газ населенню. Про це повідомляє портал "Газправда", передають Патріоти України.

Згідно з наявною інформацією, тарифи на "блакитне паливо" порівняно з липнем практично не змінилися:

  • 7,70 грн за кубометр пропонує компанія "Еру Людям".
  • 7,799 грн за куб- "Енерджі Трейд Груп".
  • 7,96 грн за куб - "Нафтогаз України".
  • 7,98 грн за куб - "Волиньелектрозбут"і" Закарпаття Енергозбут".
  • 7,99 грн за куб - "Полтавагаз ЗБУТ".

Ціна газу в інших постачальників коливається від 8,20 до 9,99 грн за кубічний метр. Експерти також нагадують, що близько 98% українських побутових споживачів газу є клієнтами компанії "Нафтогаз України" з ціною 7,96 грн за кубічний метр.

Ціни на газ в Україні

Раніше ЗМІ повідомляли, що компанія "Нафтогаз Трейдинг" в рамках трирічних договорів планує в Україні підвищити ціни на газ для підприємств теплової комунальної енергетики більш ніж в 3 рази - до 29,392 тис.грн/тис. куб. м (з ПДВ).

За даними джерела, Компанія розглянула звернення Міністерства енергетики України щодо ціни газу з урахуванням дії довгострокових договорів, укладених між компанією та підприємствами теплопостачання, для формування ними обсягів газу на майбутній опалювальний сезон 2022-2023 років.

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...