Готуйтеся! Для споживачів без лічильників уріжуть норму газу

Зараз 2,3 млн домогосподарств не встановили газові лічильники. У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості вважають, що необхідно переглянути норми споживання газу для таких споживачів, передають Патріоти України.

Згідно з розрахунками, щоб встановити лічильники всім, у кого їх ще немає, державі знадобиться 3-5 млрд гривень. Закон передбачає компенсацію витрат на лічильники за рахунок тарифу на розподіл газу.

До цього, норму споживання газу різко знизили у січні минулого року – з 9,8 куб. до 3,29 куб. м на одну людину в місяць. Пізніше її скоротили до 3,28 куб. м. При цьому на час карантину субсидії розраховують з урахуванням підвищених на 50% норм споживання газу, електрики та води.

Все почнеться із них: Кого корабель Ілона Маска першими доставить на МКС

вівторок, 26 січень 2021, 20:28

Перший туристичний політ Crew Dragon до МКС відбудеться не раніше кінця 2021 року. Американська приватна компанія Axiom Space назвала учасників першої туристичної місії корабля компанії бізнесмена Ілона Маска Crew Dragon до Міжнародної космічної станці...

Гривня міцнішає до долара та євро: НБУ оприлюднив курси валют на 27 січня

вівторок, 26 січень 2021, 20:05

Національний банк України встановив на середу, 27 січня, курс долара на рівні 28,15 грн. Про це повідомляється на офіційному сайті НБУ. Тож порівняно з попереднім робочим днем долар подешевшав на 1 коп. Євро подешевшав на 4 коп., його курс становить 34...