Гра на нервах інвесторів: Як відставка Гройсмана і розпуск Ради вплинуть на фінансову стабільність України

Олександр СавченкоСитуація з відставкою прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не матиме глобального впливу на фінансову стабільність України і співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Відповідну думку висловив екс-заступник міністра фінансів, екс-заступник голови Національного банку України Олександр Савченко, повідомляють Патріоти України з посиланням на InfoResist.

За його словами, на сьогоднішній день у інвесторів позитивний настрій щодо України, при цьому відставка Гройсмана також може розцінюватися позитивно фінансовими ринками.

“І в силу того, що Україна погасила значні наші позики, більше мільярда протягом місяця, вона ще більший дала оптимізм інвесторам. Тобто, що Україна не буде знову реструктуризувати свої борги, а виплачує, обслуговує їх. Ось тут є оптимізм”, – говорить Савченко.

Говорячи про зміцнення гривні Савченко зазначив, що одним з ключових факторів, що впливають на курс національної валюти, є зовнішні позики, які заходять в Україну в доларах і згодом змінюються на гривні.

“Це рано чи пізно закінчиться і потім буде досить стрімка девальвація. Але, я теж тут продовжую говорити, десь до рівня 28-29. Я думаю, це все буде десь у кінці року. А може навіть, коли вибори почнуться”, – додав він.

Разом з тим Савченко підкреслив, що розпуск Верховної Ради є позитивним сигналом для інвесторів, так як після парламентських виборів у влади можуть опинитися більш сильні реформатори, завдяки чому інвестиційний клімат може суттєво покращитися.

В Україні долар виріс до знакової позначки: Скільки коштує валюта в банках і обмінниках

четвер, 28 травень 2020, 11:17

В Україні офіційний курс долара 27 травня зріс з 26,9 до 27 грн/$. Також валюта подорожчала в банках і обмінниках. Про це йдеться в даних банківських установ і НБУ, передають Патріоти України. Долар в Україні дешевшав кілька тижнів, а 20 травня тенден...

Російський газ впаде в ціні нижче нуля, продавцям доведеться доплачувати: Московська біржа дала "вбивчий" прогноз для Путіна

четвер, 28 травень 2020, 9:56

Московська біржа очікує негативні ціни на російську нафту в червні і вже в найближчі дні - падіння вартості газу нижче нуля. Фактично це означає, що покупцям будуть доплачувати за те, щоб вони забрали товар, передають Патріоти України. "CME Group поінф...