Гра на нервах інвесторів: Як відставка Гройсмана і розпуск Ради вплинуть на фінансову стабільність України

Олександр СавченкоСитуація з відставкою прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не матиме глобального впливу на фінансову стабільність України і співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Відповідну думку висловив екс-заступник міністра фінансів, екс-заступник голови Національного банку України Олександр Савченко, повідомляють Патріоти України з посиланням на InfoResist.

За його словами, на сьогоднішній день у інвесторів позитивний настрій щодо України, при цьому відставка Гройсмана також може розцінюватися позитивно фінансовими ринками.

“І в силу того, що Україна погасила значні наші позики, більше мільярда протягом місяця, вона ще більший дала оптимізм інвесторам. Тобто, що Україна не буде знову реструктуризувати свої борги, а виплачує, обслуговує їх. Ось тут є оптимізм”, – говорить Савченко.

Говорячи про зміцнення гривні Савченко зазначив, що одним з ключових факторів, що впливають на курс національної валюти, є зовнішні позики, які заходять в Україну в доларах і згодом змінюються на гривні.

“Це рано чи пізно закінчиться і потім буде досить стрімка девальвація. Але, я теж тут продовжую говорити, десь до рівня 28-29. Я думаю, це все буде десь у кінці року. А може навіть, коли вибори почнуться”, – додав він.

Разом з тим Савченко підкреслив, що розпуск Верховної Ради є позитивним сигналом для інвесторів, так як після парламентських виборів у влади можуть опинитися більш сильні реформатори, завдяки чому інвестиційний клімат може суттєво покращитися.

Геолог розповів, які шанси мають російські окупанти знайти прісну воду під Азовським морем, щоб напоїти Крим

неділя, 11 квітень 2021, 20:50

в 1960-70 роки в Азові дійсно знаходили запаси підземної прісної води, але це залишкове геологічне явище водообміну, котрий вимивався останні 8-9 тисяч років. Вчений секретар Інституту геологічних наук Національної академії наук України Руслан Гаврилюк...

"Це відповідальний крок": Зеленський анонсував утворення зони вільної торгівлі України з Туреччиною

неділя, 11 квітень 2021, 18:07

Володимир Зеленський обговорив підписання угоди про зону вільної торгівлі та з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ. За його словами, під час обговорення, приділили увагу торгово-економічним ...