Ситуація з відставкою прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не матиме глобального впливу на фінансову стабільність України і співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Відповідну думку висловив екс-заступник міністра фінансів, екс-заступник голови Національного банку України Олександр Савченко, повідомляють Патріоти України з посиланням на InfoResist.
За його словами, на сьогоднішній день у інвесторів позитивний настрій щодо України, при цьому відставка Гройсмана також може розцінюватися позитивно фінансовими ринками.
“І в силу того, що Україна погасила значні наші позики, більше мільярда протягом місяця, вона ще більший дала оптимізм інвесторам. Тобто, що Україна не буде знову реструктуризувати свої борги, а виплачує, обслуговує їх. Ось тут є оптимізм”, – говорить Савченко.
Говорячи про зміцнення гривні Савченко зазначив, що одним з ключових факторів, що впливають на курс національної валюти, є зовнішні позики, які заходять в Україну в доларах і згодом змінюються на гривні.
“Це рано чи пізно закінчиться і потім буде досить стрімка девальвація. Але, я теж тут продовжую говорити, десь до рівня 28-29. Я думаю, це все буде десь у кінці року. А може навіть, коли вибори почнуться”, – додав він.
Разом з тим Савченко підкреслив, що розпуск Верховної Ради є позитивним сигналом для інвесторів, так як після парламентських виборів у влади можуть опинитися більш сильні реформатори, завдяки чому інвестиційний клімат може суттєво покращитися.
Службовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у віці до 24 років зможуть розраховувати на виплату мільйона гривень за військову службу. Раніше компенсацію гарантували тільки військовослужбовцям Збройних сил України, передають ...
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...