Гра на нервах інвесторів: Як відставка Гройсмана і розпуск Ради вплинуть на фінансову стабільність України

Олександр СавченкоСитуація з відставкою прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не матиме глобального впливу на фінансову стабільність України і співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Відповідну думку висловив екс-заступник міністра фінансів, екс-заступник голови Національного банку України Олександр Савченко, повідомляють Патріоти України з посиланням на InfoResist.

За його словами, на сьогоднішній день у інвесторів позитивний настрій щодо України, при цьому відставка Гройсмана також може розцінюватися позитивно фінансовими ринками.

“І в силу того, що Україна погасила значні наші позики, більше мільярда протягом місяця, вона ще більший дала оптимізм інвесторам. Тобто, що Україна не буде знову реструктуризувати свої борги, а виплачує, обслуговує їх. Ось тут є оптимізм”, – говорить Савченко.

Говорячи про зміцнення гривні Савченко зазначив, що одним з ключових факторів, що впливають на курс національної валюти, є зовнішні позики, які заходять в Україну в доларах і згодом змінюються на гривні.

“Це рано чи пізно закінчиться і потім буде досить стрімка девальвація. Але, я теж тут продовжую говорити, десь до рівня 28-29. Я думаю, це все буде десь у кінці року. А може навіть, коли вибори почнуться”, – додав він.

Разом з тим Савченко підкреслив, що розпуск Верховної Ради є позитивним сигналом для інвесторів, так як після парламентських виборів у влади можуть опинитися більш сильні реформатори, завдяки чому інвестиційний клімат може суттєво покращитися.

Ціна "Величия": Половині росіян не вистачає на їжу

вівторок, 22 жовтень 2019, 21:44

Про подорожі, покупку побутової техніки та авто багатьом громадянам РФ довелося забути. У Росії збільшилася кількість сімей, чиїх фінансових ресурсів вистачає тільки на покупку їжі та одягу. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України. У ...

Народжені повзати: Sukhoi Superjet більше не купують

вівторок, 22 жовтень 2019, 20:45

Виручка від продажів склала 2,1 млрд рублів (ціна одного літака), впавши в порівнянні з минулим роком в 12 разів. Пожежа на борту Sukhoi Superjet в Шереметьєвому і хронічні «дитячі» хвороби першого з часів СРСР зібраного в Росії лайнера привели до марк...