Незважаючи на війну, курс долара та євро в Україні може стабілізуватися. На стійкість гривні у серпні-2022 впливатимуть не лише військові дії, а й низка інших факторів, у тому числі деблокада Чорного моря та темпи надання фінансової допомоги від партнерів України, передають Патріоти України.
Про це розповів ексзаступник голови Національного банку України (НБУ) Олександр Савченко в ефірі ICTV. Він уточнив, що загалом прогнозувати курс гривні в умовах війни – складно.
За словами Савченка, насамперед курс залежатиме від перебігу бойових дій. Однак є фактори, які цілком передбачувано можуть стабілізувати національну валюту:
"Якщо наші західні партнери все ж таки будуть за графіком надавати нам валютну допомогу, а Нацбанк викидатиме її на валютний ринок, то курс може стабілізуватися", – сказав Савченко.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...