Шукати наявність пального в сучасних умовах, об'їжджаючи заправки на автомобілі - величезна розкіш. Під час пошуків може закінчитись навіть той бензин чи дизпаливо, що залишалось у баку, передають Патріоти України.
На цих картах зазначено адреси АЗС, наявність пального та метод заправки – за готівку, за допомогою фірмового додатку лояльності, талонів чи системи миттєвого розрахунку за допомогою смартфону.
Для того, щоб уточнити цю інформацію, перед поїздкою також варто зателефонувати на гарячу лінію мережі АЗС. Ось їх координати:
Спитайте про спосіб розрахунку на конкретній АЗС ще перед приїздом на колонку, адже на деяких АЗС продають лише пальне, яке було попередньо придбане у фірмовому додатку АЗС. Ціни на пальне у ньому суттєво вищі ніж ті, які рекомендує держава. Однак якщо їхати треба в будь-якому випадку, цей варіант теж підійде. Для цього завантажте мобільний додаток потрібної АЗС в AppStore/GooglePlay. Після реєстрації у додатку придбайте талон на пальне чи необхідну кількість літрів прямо в ньому. Проскануйте талон на касі АЗС і заправляйтесь.
Купити пальне в додатку можна під час стояння у черзі на заправку.
В Україні з січня 2025-го всі субсидії та комунальні пільги надаватимуться за єдиним правилам і тільки тим родинам, чим сукупний дохід не дозволяє самостійно сплачувати за комунальні послуги. Виключення зберегли тільки для учасників бойових дій та осіб...
В Україні, де багато домогосподарств отримують пільги на оплату житлово-комунальних послуг, зміняться правила нарахування таких пільг. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України, передають Патріоти України. «Зокрема, протягом 2025 рок...