"Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патріоти України.

До війни Ханович був власником "Байкерс Бару", клубу Chicago City і комплексу "Ліверпуль", а зараз у "віджатому" у нього будинку живе "глава ДНР" Денис Пушилін.

"Втратили всі. Втратили не тільки ті, хто виїхав, а й ті, хто залишилися. А ті, хто не втратив, опинилися у ще гіршій ситуації. У мене там є товариш, який говорить: "Тобі пощастило – у тебе все забрали і ти поїхав. А у мене нічого не забрали, і я залишився в Донецьку. І це мені нічого не дає, ну, просто копійки. Але я не можу на ці гроші жити. Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", – сказав Ханович.

За його словами, "податкова ДНР" щомісяця виставляє бізнесу плани. "І спробуй ти його не виконай. І з кожним місяцем він більше і більше. А живе в Донецьку, фактично, тільки Бульвар Пушкіна (зона відпочинку в центрі міста, – Ред.). А далі все – там життя немає", – сказав бізнесмен.

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...