Якщо у Зеленського відреагують на світову кон'юнктуру: В Україні має впасти ціна на хліб

В Україні має впасти ціна на хліб, як наслідок падіння цін пшениці на світовому ринку. Падіння цін на пшеницю пов'язане з прогнозами на врожай, які цьогоріч є непоганими. Ще до кінця січня прогнози були не настільки оптимістичні. Але наприкінці місяця та на початку лютого зимова погода порадувала аграріїв на двох континентах, зазначають Патріоти України.

Так, в останню декаду січня випали сильні снігопади на півдні та в центрі Росії. Сніг вкрив посіви шаром завтовшки 20-50 сантиметрів. Після цього відбулись сильні снігопади в США. Ці опади покрили посіви озимих пухким шаром снігу, який захистить ніжні пагони від ймовірних морозів наприкінці зими і підживить вологою весною.

Такі рясні опади одразу на двох материках дали надію на добрий урожай хліба цього року. І це одразу позначилося на ринку зерна. Ціни на зернових біржах пішли на спад.

В Україні також впали закупівельні ціни на пшеницю. У гривнях вартість однієї тонни зерна знизилася на 100 – 250 гривень – до 9300 – 9500 гривень.

Отже, якщо така тенденція збережеться, то ціна на хліб також має впасти. Адже однією з головних причин подорожчання хліба пекарі називають зростання вартості сировини, тобто зерна.

Нагадаємо, на початку лютого в Україні підскочили ціни на хліб. Подорожчали всі види хлібобулочної продукції.

Стрибки курсу чи стабільність? Що буде з доларом в Україні у лютому

понеділок, 30 січень 2023, 13:44

Офіційний курс долара в лютому 2023 року в Україні залишиться на рівні 36,6 гривні, а готівка може становити 40 гривень або навіть перевалити за цю позначку, передають Патріоти України. На цей час немає і не передбачається жодних причин падіння курсу д...

Купівля квартири в Європі: Скільки доведеться відкладати, щоби придбати житло у країнах ЄС

понеділок, 30 січень 2023, 12:30

Мешканцю Польщі, щоб купити собі квартиру площею 50 квадратних метрів, доведеться відкладати майже всю свою зарплату упродовж 7 років. І то за умови, що його заробіток - не нижчий за середній по країні. Це - не найкращий показник у ЄС, проте й не найгі...