
Росія заплатить за всі руйнування, які вона вчинила в Україні. Перші 50 млрд доларів від заморожених російських активів надійдуть наступного року. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє РБК-Україна з посилання на його заяву під час "години запитань до уряду" у Верховній Раді, передають Патріоти України.
"Держава утворила міжнародний реєстр збитків в межах створення міжнародного компенсаційного механізму. Ворог, Росія, має заплатити кожному українцю за знищене, втрачене пошкоджене майно, за всі ці руйнування, які ми отримали через російську агресію", - сказав він.
За його словами, це безумовно має бути розплатою ворога за все те, що він зробив тут.
"Поки йде юридична процедура утворення відповідного компенсаційного механізму, поки ми працюємо над конфіскацією російських заморожених активів. Почнемо отримувати перші 50 млрд уже наступного року", - повідомив Шмигаль.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...