​Інвестори підраховують збитки: Курс Bitcoin різко обвалився і потягнув за собою інші криптовалюти

3 грудня курс Bitcoin почав поступово знижуватися із стартової позиції $57 тис. Станом на 4:00 Bitcoin коштував близько $53 тис. Потім стався драматичний обвал до $45 тис., а згодом зріс до $47 тис. Про це повідомляє видання iXBT, зазначають Патріоти України.

За добу падіння становило майже 18%. За тиждень курс опустився на 15%. Ринкова капіталізація криптовалюти опустилася до $879 млрд, хоча ще недавно вона становила $1,3 трлн.

Інша популярна криптовалюта, Ethereum, зараз коштує близько $3,7 тис., при цьому курс криптовалюти знизився на 18% за добу І на 10% тиждень. Ринкова капіталізація Ethereum становить $441 млрд.

Bitcoin потягнув за собою інші криптовалюти. Криптовалюта Dogecoin, що підтримується Ілоном Маском, подешевшала на 26% за день і на 25% за тиждень. Курс Shiba Inu знизився на 20%.

"Пийте свій "бояришнік": Відомий виробник алкоголю преміум класу йде з Росії

вівторок, 28 червень 2022, 19:28

Виробник алкогольних напоїв Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys та Captain Morgan оголосив про вихід з РФ. Британська Diageo, яка володіє брендами алкогольних напоїв Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys та Captain Morgan, йде з Росії. Пр...

"Зернові коридори" не вимагатимуть розмінування портів: Драгі заявив про прорив в організації деблокади

вівторок, 28 червень 2022, 18:59

Зерно з портів України можна вивозити "зеленими коридорами" і без розмінування. Загалом ситуація із зерновою деблокадою "близька до розв'язки". Про це заявив прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі після завершення саміту G7, який відбувся 27-28 червня, пов...