
Уряд планує запровадити обмеження на компенсацію витрат на пальне. Максимальна сума кешбеку може становити до 1000 гривень на місяць, причому виплата буде фіксованою — незалежно від того, скільки пального придбає водій. Про це повідомив комунікаційник Кабміну Іван Пальчевський у коментарі під дописом у Facebook, передають Патріоти України.
За його словами, у межах програми планують встановити ліміт до 1000 гривень на одного споживача на місяць.
Так він відреагував на заяву керівника Центру економічної стратегії Гліба Вишлінського, який припустив, що банки можуть обмежувати кешбек приблизно 500 гривнями на місяць, адже виплачуватимуть його зі власних ресурсів.
За словами першої віцепрем’єрки Юлії Свириденко, програма кешбеку діятиме до 1 травня на всіх українських АЗС, які приєднаються до неї. Розмір повернення залежатиме від виду пального:
• 15% — на дизель,
• 10% — на бензин,
• 5% — на автогаз.
Виплати здійснюватимуть через програму «Національний кешбек», якою вже користуються близько 9,4 мільйона українців.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...