Відповідні фото виклав у своєму Twitter користувач alex@africaken1, передають Патріоти України.
Постачання першої партії з 10 вітчизняних бронемашин у Нігерію відбулося у 2014 році, згідно з контрактом на 25 машин (20 у стандартній комплектації - БТР-4ЕН та 5 командирських - БТР-4КН). Вірогідно ці БТР входили до партії повернутої Іраком.
Однак, через агресію Росії на Донбасі, надалі, постачання другої партії з 15 машин було заморожене й всі машини пішли у частини Національної гвардії та Збройних сил України.Варто зазначити, що причина встановлення кулемета ДШК з кустарним бронезахистом на БТР-3ЕН збройних сил Нігерії невідома. Користувач, що виклав фото припускає, що в машині вийшла з ладу система управління бойовим модулем «Парус», який озброєній 30-мм автоматичною гарматою та 7,62-мм танковим кулеметом ПКТ.
Нагадаємо, повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер БТР-4 з колісною формулою 8х8, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування (ДП ХКБМ), виготовляється на заводі імені Малишева.Вперше прототип вітчизняної машини був представлений у 2006 році, проте, лише у липні 2012 року він був прийнятий на озброєння ЗСУ. З початком агресії РФ БТР-4 почав поступати до підрозділів НГУ та ЗСУ. Бронетранспортер пройшов бойове хрещення у боях на Донбасі та був значно допрацьований, виходячи з отриманого досвіду експлуатації у війську.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...