Хіти тижня. Африканці модернізували український бронетранспортер саморобним бойовим модулем (фотофакт)

У мережі з'явилися фото українських бронетранспортерів БТР-4ЕН, що були поставлені армії Нігерії, на яких окрім штатного озброєння додатково встановлено великокаліберний 12,7-мм кулемет ДШК.

Відповідні фото виклав у своєму Twitter користувач alex@africaken1, передають Патріоти України.

Постачання першої партії з 10 вітчизняних бронемашин у Нігерію відбулося у 2014 році, згідно з контрактом на 25 машин (20 у стандартній комплектації - БТР-4ЕН та 5 командирських - БТР-4КН). Вірогідно ці БТР входили до партії повернутої Іраком.

Однак, через агресію Росії на Донбасі, надалі, постачання другої партії з 15 машин було заморожене й всі машини пішли у частини Національної гвардії та Збройних сил України.Варто зазначити, що причина встановлення кулемета ДШК з кустарним бронезахистом на БТР-3ЕН збройних сил Нігерії невідома. Користувач, що виклав фото припускає, що в машині вийшла з ладу система управління бойовим модулем «Парус», який озброєній 30-мм автоматичною гарматою та 7,62-мм танковим кулеметом ПКТ.

Нагадаємо, повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер БТР-4 з колісною формулою 8х8, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування (ДП ХКБМ), виготовляється на заводі імені Малишева.Вперше прототип вітчизняної машини був представлений у 2006 році, проте, лише у липні 2012 року він був прийнятий на озброєння ЗСУ. З початком агресії РФ БТР-4 почав поступати до підрозділів НГУ та ЗСУ. Бронетранспортер пройшов бойове хрещення у боях на Донбасі та був значно допрацьований, виходячи з отриманого досвіду експлуатації у війську.

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...

Чому СРСР програв США в космічній місячній гонці, - американський експерт

неділя, 26 травень 2019, 22:24

СРСР мав всі шанси перемогти. Але гра була закінчена до кінця 1968-го. Навіть із запізнілим стартом по частині Місяця космонавти могли першими зробити місячну посадку, пише Air & Space: "Але до кінця 1968-го гра була закінчена", передають Патріоти Укра...