Зазначається, що після відмови швейцарської компанії Allseas продовжити будівництво через санкції, затверджені в США, у Росії виникла проблема з трубоукладкою.
Корабель "Фортуна", який міг би продовжити будувати "Північний потік-2", не може використовуватися в територіальних водах Данії. Цей корабель має необхідне обладнання і потенційно міг би добудувати трубопровід, проте виданий Данією дозвіл на будівництво трубопроводу передбачає, що кораблі повинні мати систему динамічного позиціонування, якої у "Фортуни" немає.
Єдиний російський корабель, який міг би продовжити будівництво "Північного потоку-2" не боячись санкцій США - судно "Академік Черський". Цей корабель росіяни використовували для прокладки трубопроводів в арктичних водах. Однак поки судно перебуває на Далекому Сході Росії, а для того, щоб продовжити будівництво "Північного потоку-2" у водах Данії йому потрібно буде плисти близько 2 місяців. Крім того його ще треба доналаштувати під роботу з трубами іншого діаметру.
Раніше президент США Дональд Трамп схвалив затверджений Конгресом і Сенатом пакет санкцій проти компаній, що беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2". Зокрема, штрафні заходи передбачають заборону на в'їзд у США. Крім того, будь-яка власність компаній, що є на території Сполучених Штатів, буде заморожена.
Команда Трампа жорстко продавлює новий договір, який передбачає, що у власності США буде 100% майбутнього фонду, який наповнюватиметься грошима з українських мінералів і нафти. Адміністрація президента США увечері в п’ятницю надіслала Києву нову версію...
Зять прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Іштван Тіборц нібито веде переговори про купівлю російського представництва австрійської групи Raiffeisen (RBI). Про це 21 лютого повідомило видання Der Standard, передають Патріоти України. Як пише видання...