Глава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін на своїй сторінці Twitter перейшов на українську мову, відповідаючи на жорстку критику дизайну літака Ту-204-300, котрий призначається для доставки екіпажів космонавтів на Байконур, зазначають Патріоти України.
Спочатку пан Рогозін на свою голову похвалився Ту-200-300 і зразу нарвався на глузування й образи. На запитання одного з користувачів під ніком Nonconform - «А почему внутри такое убожество?» Дмитро Рогозін перейшов на українську мову, відписавши з помилками - «Вибачте, це літак для космонавтів, а не доя вашиш українських олігархів».

«Я вообще-то гражданин и патриот России. Мне стыдно, что современный салон нашего самолета хуже дешевой иномарки 90-х. А вам не стыдно?» - задав чергове запитання Рогозіну користувач Nonconform, на що Рогозін чомусь відповідати вже не схотів.


Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...