Згідно з прогнозом старшого аналітика компанії «Альпарі» Вадима Іосуба, долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 25,1 грн, а готівковий долар в банках може коштувати близько 25,0-25,3 грн, передають Патріоти України з посиланням на Факти.
Таким чином, багато українців почали замислюються про те, які наслідки може мати нинішнє зміцнення національної валюти, і коли воно закінчиться.
Партнер компанії iPlan Сергій Мікулов роз'яснив, що для споживачів такий курсовий тренд - позитивний, так як вони можуть купувати більше імпортних товарів, які стають дешевшими. Однак для виробників, що більш важливо (так як вони дають податки, зайнятість, вирішують питання соціальної відповідальності), фактор зміцнення гривні має негативний ефект. У них падають обсяги продажів, причому як на внутрішньому ринку, так і на зовнішніх.
Проте споживачі можуть розраховувати на зниження вартості тільки тих товарів, які імпортуються в нашу країну, і за якими є активна конкуренція. Наприклад, подешевшати можуть техніка і одяг. А ось паливно-мастильні матеріалів падіння цін навряд чи торкнеться.
В Україні під час перевірок (інвентаризації) пенсійних справ можуть знизити розмір виплат. Наприклад, Пенсійний фонд може встановити, що частина зарплати або стажу для обчислення пенсії була врахована безпідставно. Про це пише видання "На пенсії", пер...
На початку лютого мобільний оператор lifecell підняв вартість низки своїх тарифів, після чого мобільний зв'язок в Україні не дорожчав. Але вже з 1 березня інший оператор мобільного зв'язку, Vodafone, підніме вартість деяких своїх тарифів, передають Пат...