Хіти тижня. "Гениальная многоходовочка Х*йла": Підраховано, у скільки Росії обійшовся березневий зрив угоди ОПЕК+

Реальна виручка РФ від експорту буде в районі $ 120 млн на добу. А це в три рази менше суми, яка була закладена в держбюджет Росії.

Зрив Кремлем березневої угоди ОПЕК + і те, що послідувало за цим рішенням, обернулося для Росії важкими економічними втратами. Про це написав російський блогер Ель Мюрид в Facebook, передають Патріоти України.

Він зазначив, що через нову угоду ОПЕК + експортні можливості Росії впадуть на третину від нинішніх 5 млн барелів на рік. З огляду на це і вкрай низькі ціни на "чорне золото", реальна виручка РФ від експорту буде в районі $ 120 млн на добу. А це в три рази менше суми, яка була закладена в держбюджет Росії. Мюрид висловив упевненість, що втрати Росії були б значно меншими в разі підписання нею в березні угоди ОПЕК + по скороченню видобутку 0,5 млн барелів на добу.

"Суть планового сокращения была в том, чтобы удерживать цену в приемлемом диапазоне - примерно в 50 долларов. И она оставалась бы такой, если бы не хлопок дверью. Соответственно, нынешние 5 млн баррелей в сутки (а мы бы их достигли так и так) нужно было умножать не на текущие 32 доллара, а на 50 с лишним. Вот эти 20 долларов за бочку и есть то, что российское руководство банально спустило в отхожее место", - написав блогер.

Він уточнив, що це ціна війни зі сланцевою галуззю США, яку РФ оголосила в березні. В результаті економіка Росії підкошена напередодні світової кризи, а американські сланцевики прекрасно себе почувають. "Хлопок дверью в Вене в начале марта стоил 50 млрд долларов только в этом году. А за двадцать лет сколько таких идиотских решений было? Вот туда они и спустили триллионы", - констатував російський блогер.

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...

Готуйте кишені: Українці по-новому будуть платити податок на нерухомість, перевірять вартість квартир кожного

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:27

В Україні податок на нерухомість будуть стягувати з урахуванням не метражу, а вартості житла. У результаті ті, хто живе в центральних частинах міст, буде платити більше. Про це розповів глава комітету податкової, митної та фінансової політики Данило Ге...