Хіти тижня. Космічний прорив: КБ "Південне" підготувало українцям високотехнологічний подарунок до свят

Наукомістка інженерна конструкція цінна ще й тим, що українські винахідники обійшлися без російських підрядників, з котрими в кооперації і виробляли більшу частину космічної продукції з часів СРСР. А от "Роскосмос" не подолав обопільну залежність
В Україні відбулися випробування третього ступеня ракети-носія "Циклон-4"

Вперше за часи новітньої історії України були проведені випробування ступеня ракети-носія. Так, 23 серпня відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу "Циклон-4", зазначають Патріоти України.

Це заключні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія, повідомляє конструкторське бюро "Південне".

Сам "Циклон-4" буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники на орбіту. Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п'ять разів, як і було заплановано конструкторами КБ "Південне".

Випробування ступеня визнано успішними. У конструкторському бюро також пообіцяли представити більш детальний звіт після завершення усього комплексу випробувань.

Варто нагадати, що сімейство українських ракет-носіїв Циклон — це транспортна космічна система, призначена для високоточного виведення на кругові, геостаціонарні, сонячно-синхронні орбіти одного або групи космічних апаратів. Можливості ракети Циклон-4 дозволяють виводити на орбіту висотою 500 км космічні апарати або їх групи вагою до 5500 кг.

Чий приклад наслідувати?: Скільки коштує земля у різних країнах Європи (інфографіка)

п’ятниця, 15 листопад 2019, 11:45

У Ірландії один гектар землі коштує майже 20 тис. євро. Якою буде ціна на землю в Україні, якщо нардепам зі "Слуги народу" таки вдасться запустити реформу – питання відкрите. Так, у деяких країнах Європи ціни відрізняються у дев'ять разів. Патріоти Укр...

Долар пробиває дно: Експерти озвучили прогноз на тиждень

п’ятниця, 15 листопад 2019, 10:07

Курс долара в Україні найближчого тижня, починаючи з 18 листопада, зафіксується в межах 24,2 грн/$. У п'ятницю, 18 жовтня, валюта коштувала 24,41 грн. Про це заявив аналітик Вадим Іосуб, передають Патріоти України. За його розрахунками, вартість америк...