Хіти тижня. "Ми закликаємо президента Володимира Зеленського та його адміністрацію": Світовий банк пояснив, що чекає на Україну без грошей МВФ

Щоб уникнути фінансової кризи, Україні треба продовжувати співпрацювати з Міжнародним валютним фондом протягом критичних трьох років.

директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен

"Програма МВФ є відмінним захистом для збереження макроекономічної стабільності в країні. Критично важливо продовжити співпрацю з Фондом у найближчі 3 роки. Ми закликаємо нового президента зберегти цю співпрацю", - заявила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, , зазначають Патріоти України.

За її словами, співпраця з МВФ гарантує фінансування від інших міжнародних організації. Зокрема, Світовий банк не зможе далі надавати підтримку, якщо Україна не залишиться в програмі МВФ.

"Ми закликаємо президента Володимира Зеленського та його адміністрацію розпочати переговори про нову програму з Фондом восени поточного року, як це планувалося раніше", - наголосила Сату Кахконен.

18 грудня 2018-го МВФ схвалив програму допомоги stand-by для України. Вона розрахована на 14 місяців. Її загальний обсяг - $3,9 млрд. Перший транш $1,4 млрд Україна отримала наприкінці грудня. Водночас до Києва 21 травня прибула місія МВФ. Протягом двох тижнів вони перевірятимуть стан реформ в Україні. За підсумками роботи місії стане відомо, наскільки Україна готова отримати черговий транш $1,3 млрд.

Пощастило не всім: Стало відомо, в яких областях не переглянуть тарифи на комуналку

вівторок, 21 січень 2020, 9:27

Перерахунок тарифів на комуналку не проводитимуть у п'яти обласних центрах - Полтаві, Сумах, Черкасах, Чернівцях та Миколаєві, передають Патріоти України. Перерахунок тарифів відбувся в 16 обласних центрах України: у Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, ...

"Холодный душ для бизнеса, или Станут ли "террором" новые законы о налогах", - експерт

вівторок, 21 січень 2020, 9:20

"Многочисленные налоговые изменения, принятые на прошлом неделе парламентом, повлияют практически на весь бизнес - от физлиц-предпринимателей до крупнейших корпораций", - пише у своєму блозі Денис Лавникевич, передають Патріоти України, і продовжує:. "...