Хіти тижня. Порятунок потопаючих - діло самих потопаючих: Кабмін розповів про скасування дитячих виплат

Уряд таким чином планує заощадити більше 48 мільйонів гривень.

У Кабінеті міністрів України проголосували за те, щоб скасувати соціальні виплати на дітей. Гроші, які в результаті цього будуть зекономлені, будуть спрямовані на інші потреби. Ця постанова була прийнята Кабінетом міністрів України на засіданні, яке пройшло в середу, 5 серпня, передають Патріоти України.

Повідомляється, що в результаті скорочення дитячих соцвиплат, що отримували діти фізичних осіб підприємців, які працюють за спрощеною схемою оподаткування і які належать до першої або другої групи платників, уряд заощадить більше 48 мільйонів гривень.

Повідомляється, що ті гроші, які будуть зекономлені, перерахують в якості додаткових коштів до Фонду держмайна для покриття витрат програми з приватизації державного майна. Крім вищевказаних коштів на програму виділять частину грошей з фонду боротьби з коронавірусною інфекцією в Україні.

Як відомо, цей вид матеріальної допомоги на дітей представникам дрібного бізнесу в Україні почали виплачувати в травні 2020 року в зв'язку з тим, що у дрібних підприємців виникли серйозні проблеми через пандемію коронавіруса і вони зазнали збитків, тим самим були позбавлені доходів на утримання своєї сім'ї. Щоб надати допомогу ФОП, державою було прийнято рішення надавати фінансову допомогу на дітей вік яких становить до 10 років включно.
За три місяці епідемії коронавіруса в країні, в якості грошової допомоги дітям було виплачено близько 554 мільйонів гривень. Тепер же, згідно з рішенням Кабміну, виплати будуть скасовані.

Хіти тижня. Гривня тривоги нашої: Фінансисти спрогнозували курс валют на наступний тиждень

понеділок, 28 вересень 2020, 23:30

Нацбанк збільшує валютні інтервенції, однак національна валюту все одно не може зупинитись в падінні. Як зазначив аналітик, за минулий тиждень курс долара до гривні незначно виріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-0,5%. . Так, з п'ятниці по п'...

"Зрада" скасовується: Міненерго заперечує факт підвищення цін на електрику для населення

понеділок, 28 вересень 2020, 22:45

В медіа поширюється недостовірна інформація щодо підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міненерго, передають Патріоти України. "Міненерго та Уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної ...