Хіти тижня. Родом із СРСР: Як виглядав перший радянський позашляховик (фотофакт)

Такий джип мало хто бачив.

Москвич-415

Як виявилося, Нива - не є першим радянським джипом, а ось найпершим позашляховиком в Союзі став "Москвич-415", але до серійного виробництва він так і не дійшов, передають Патріоти України.

Звичайно ж, коли мова заходить про радянський позашляховик, то багато хто відразу згадує "Ниву" або ж УАЗ. Але, мало хто знає, що "Москвич" також хотів для громадян Радянського Союзу випустити свій позашляховик, але ця розробка так і залишилася в єдиному екземплярі, яку викупив реставратор з Калузької області.
А розробляти цей "Джип" стали ще в далекому 1957 році, за основу розробники взяли модель "Москвич-416". Конструктори вирішили поліпшити свою нову модель, так як у "416-го" був доволі жорсткий дах, несправна коробка передач та й шумоізоляція салону відсутня геть.Москвич-415Конструктори хотіли розробити повністю новий позашляховик, який за частиною дизайну вже сильно був схожий на концепти від Willys, тому його і стали називати радянський "Джип".
Отже, які ж були відмінності "415-го" від його попередника "416-го"? У моделі "Москвич-415" був відкритий верх, в салоні було два сидіння для водія і пасажира, також були і відкидні лавки в задній частині автомобіля для пасажирів.

Під капотом "Джипа" переховувався двигун, який розробники запозичили у моделі "Москвич-407". Обсяг движка становив 1,3-літра, а потужність мотора була 45 "коней". Цей двигун прекрасно працював в парі з 4-х ступінчастою "механікою" і двосекційною роздавальною коробкою.

"Фермери будуть по 10 років судитися, щоб повернути свою ділянку землі": Експерт вказав на серйозну проблему з ринком землі в Україні (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 7:49

Україна не готова до запуску вільного ринку землі, оскільки фермери не зможуть захистити своє право власності на земельні ділянки. Таку думку висловив в ефірі ObozTV бізнесмен і експерт з економічних питань Денис Долинський, коментуючи земельну реформу...

"Когда рынок ОВГЗ растет на негативе - это главный признак долгового пузиря. Новое цунами будет пострашнее шторма 2008 года", - аналітик

понеділок, 17 лютий 2020, 6:11

"Когда рынок ОВГЗ растет на негативе - это главный признак долгового пузиря. Ну, нельзя давать наркоману наркотик, когда у него "ломка". Точно также нельзя лечить долговой кризис только новыми заимствованиями на рынке гособлигаций (ОВГЗ). Ведь новые ми...